Autori Tema: Mesoni c,c++,windows,linux  (Lexuar 1634 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Mesoni c,c++,windows,linux
« Me: Shtator 02, 2011, 01:34:05 PD »