Autori Tema: Kerkese per access lv5  (Lexuar 2544 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Autocthonous

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Kerkese per access lv5
« Me: Qershor 27, 2015, 06:35:26 MD »
Pershendetje,deshiroj te jem aop ne #shoqeria.Jetoj ne Tirane.Jam aktiv ne chat , nick qe perdor eshte : Autocthonous.Jam user i rregullt i #shoqeria dhe shpresoj qe kerkesa ime te meret parasysh.Faleminderit!