Autori Tema: Tregime dashurie....  (Lexuar 53529 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tregime dashurie....
« Pergjigju #45 Me: Janar 03, 2011, 09:22:09 MD »
shiko qe nuk e di ta them une po do me plotsosh nje deshir ti mua

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Tregime dashurie....
« Pergjigju #46 Me: Janar 03, 2011, 09:23:38 MD »
shiko qe nuk e di ta them une po do me plotsosh nje deshir ti mua

Ma thuaj njeher ti mua pastaj shofim e bejm    si ti kemi mundesit
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tregime dashurie....
« Pergjigju #47 Me: Janar 03, 2011, 09:25:07 MD »
BLERI eshte njera ketu e kam pike te dobet po se di nga me ka humbur edi gjith forumi  [cheesy1]
po ja ze ti endin asaj me duket

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Tregime dashurie....
« Pergjigju #48 Me: Janar 03, 2011, 09:27:40 MD »
Ahhn un e kisha per dike tjeter ne fakt  nejse   
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Tregime dashurie....
« Pergjigju #49 Me: Janar 03, 2011, 09:28:59 MD »
Ahhn un e kisha per dike tjeter ne fakt  nejse   

per ke moj thuaje edhe humbe bastin nxire nje foto sexi tani tek fotot e antarve edhe hiqe prap po jo me geta te zeza prap se vuaj nga zemra [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
Tregime dashurie....
« Pergjigju #50 Me: Prill 19, 2012, 09:48:16 MD »


Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Tregime dashurie....
« Pergjigju #51 Me: Gusht 29, 2012, 08:32:24 MD »
Tregim dashurie eshte edhe ky mendoje, madje i vertete.

Ky kinezi ketu http://www.dailymail.co.uk/news/article-2195196/Man-posts-girlfriend-prank--dies-couriers-lose-delivery-address-THREE-HOURS.html postoje veten me pako per tek adresa e te dashures. Mirepo postieri gaboje adresen dhe u vonua pak si shume dorezimi.... Mungoje vetem pak qe te vdiste romantiku, s'pati fat te behej hero  [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Tregime dashurie....
« Pergjigju #52 Me: Prill 16, 2013, 12:30:35 PD »
O m g  [huh1] hahahahhahahahahahahahaha i shkreti  [rlmao]
« Redaktimi i Fundit: Prill 16, 2013, 12:32:08 PD nga Xena »

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Tregime dashurie....
« Pergjigju #53 Me: Korrik 16, 2013, 07:25:43 PD »
do tju tregoj nje histori qe me ka ndodhur para 6 vitesh..at koh isha 14vjet isha ende ne shkoll te mesme me vinte pas nje djal qysh nga klasa e 10 dhe un si per menjde te madhe si jepsha rast asnjeher gjithmon e injorojsha dhe e ofendojsha..nje dit kishim nje nej e gjith shkolla un si me dashje veshna bukur dhe si provokuese normal pasi qe e dia qe do te vinte edhe floridi..shkuam at mbremje filloj atmosfera te kercenim kur floridi vjen afer meje fillon te kercej aty un si me qellim filloja te i tundesha bothet i kom te quara dhe te medhaja kur si padashje un i ofrona dhe filloj te ja ferkoj bothet afer karit per disa minuta dhe pastaj largohna kari ju kishe qu saq kur e preka ishte si te prekje nje dru..dhe un kishe po shkoj te mar diqka me pi aj me erdh pas dhe me preku bothet duke me pershperitur se me derdhe 2 apo 3 her..un shkoj te mar per te pir diqka dhe vi te vendi ku rrinim dhe ju thash qe spo ndihem mir e po shkoj ne banjo kur tu kaluar e preku me both karin e floridit saq nuk duron aj me dhe mi kap botht si tinza..vjen pas meje ne banjo dhe fillon te renkonte e me thoshte qe nuk duronte me..e mshelum deren e banjos me pshtet per muri fillon te me puth e mi kap cicat si te ishin topa..me zhveshi shpejt me pshteti per muri filloj te ma shtinte karin sa te madh qe e kish pas saq filloja te renkoja me ze te madh pastaj ma fut blluzen e tij ne goj qe mos te ndegjoheshin dhe me mbshtet me duar te sholja e me both drejt karit te tij qe ti hinte sa me shpejt kari atu filloj te me qinte si te ishte bish me qiu afer 30ore pa e nxjerrur karin deri sa ma prishi virgjinitetit..dhe pastaj me shtriu ne tok mi qoj kamt nalt dhe me qiu edhe aty deri sa nuk mujsha ma kamt mu dridhshin skisha fuqi as te levizja me me ka qi per 4:30 ose 5or..pastaj dulum dhe erdhum prej mbramjes shkoj ne shpi tek ai sepse se kishete askend ne shpi erdh dhe shoku i tij me te dashuren..dhe aty ma mur ne goj qfar ndjenje ngas ju derdhsha saq smujsha me duru duke ma shtir te gjith guhen e gishtat pastaj fillova dhe un te ja merja ne goj e te ja lepija..edhe ashtu kaluan edhe 3muaj qe qiheshim qdo dit pa nderprer me or te tera tani jemi qe 10 vjet bashk dhe kemi nje vajz 8vjet dhe nje djal 3vjet..faleminderit per vemendjen dhe kuptimin tuaj me respekt arja

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Tregime dashurie....
« Pergjigju #54 Me: Korrik 16, 2013, 07:26:59 PD »
Dashuria është qetësia më fine ,të jep të dridhura , është më e padurueshmja .
Ata që dashurojnë kërkojnë, janë ata të cilët humbasin ,janë ata që ndryshojnë , janë ata që harrojnë.
Zemra u thotë atyre që nuk do të gjejnë kurrë , kurrë , por ata kërkojnë ...
Ata që dashurojnë ikin si të çmendur , sepse janë vetëm , vetëm , vetëm , dorëzohen , e japin veten çdo çast , qajnë sepse nuk janë në gjendje të shpëtojnë dashurinë .Dashuria i shqetëson ...
Ata që dashurojnë jetojnë ditët , nuk mund të bëjnë më shumë , nuk dinë ..
Gjithmonë janë në ikje ,gjithmonë diku ...presin , nuk presin asgjë ,por presin .
E dinë se nuk do ta gjejnë asnjëherë .
Dashuria është zgjerim i vazhdueshëm ,gjithmonë hapi i ardhshëm .
Ata që dashurojnë janë të pangopur dhe gjithmonë thonë " gjysma e të keqes ".
Ata që dashurojnë duan të jenë personazhi kryesor i historive .
Kanë gjarpërinj në vend të krahëve .Venat në qafat e tyre bymehen si te gjarpërinjtë , gati për tu sulur ...
Ata që dashurojnë nuk mund të flenë , nësi i zë gjumi bëhen ushqim për krimbat . Hapin sytë në errësirë dhe tremben me veten e tyre .
Gjejnë akrepa poshtë çarçafëve të tyre , dhe shtrati i tyre është i lagësht..
Ata që dashurojnë janë të çmendur , thjesht të çmendur , nuk besojnë as zot e as djall .
Ata që dashurojnë dalin nga shpellat e tyre duke u dridhur , të uritur , duke gjuajtur fantazma .
Qeshin me ata që dinë gjithçka , me ata që dashurojnë gjithmonë me të vërtetë , me ata që besojnë në dashurinë , si një kandil me vaj të pashtershëm Ata që dashurojnë luajnë duke kapur ujin , krijojnë figura me tym ,për të mos ikur .
Luajnë gjatë lojën e trishtueshme të dashurisë .Askush nuk mund të dorëzohet .Thonë, se askush nuk mund të tërhiqet .
Ata që dashurojnë ndihen të turpëruar nga çdo formë .
Bosh ,por bosh nga një brinjë në tjetrën .
Ata që dashurojnë këndojnë me buzë një këngë të pa mësuar më parë, dhe largohen duke qarë, duke qarë për jetën e bukur .....