Autori Tema: Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?  (Lexuar 11276 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #60 Me: Dhjetor 22, 2010, 06:15:12 MD »
toshe lol me pelqeu kjo shprehja rrup sup  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #61 Me: Dhjetor 22, 2010, 06:19:28 MD »
une jam pro femrave te perdala [rolleyes1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #62 Me: Dhjetor 22, 2010, 06:25:33 MD »
une jam pro femrave te perdala [rolleyes1] [cheesy1] [cheesy1]

Gjen sa te duash,  te tjeret e kan te veshtir po ti  gjen sa te duash lal   ;D [kiss3]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #63 Me: Dhjetor 22, 2010, 06:50:10 MD »
o toshe me ke merzitur shum moj [whackbutt]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #64 Me: Dhjetor 26, 2010, 11:49:20 PD »
Te kesh te dashur do te thote ti futesh nje te cfryme fryrjes nga qefi  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #65 Me: Dhjetor 26, 2010, 11:56:01 PD »
jam ndakorte me kete shoqenn larte [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #66 Me: Janar 16, 2011, 01:43:40 MD »
ckuptim do kish dashuria pa dike ne krah dhe kjo nuk perkon as me modernen as me te qenit e perdale po varet se cfare kuptimi mund ti japesh asaj

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #67 Me: Shkurt 07, 2011, 01:39:46 MD »
As njeren sa tjetren....te pakten ne kohen qe jetojme.....

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #68 Me: Shkurt 07, 2011, 01:41:35 MD »
Te jesh e perdal....apsolutisht s'pajtohem me kete..gje e shpifur...eshte knaqesi te kesh te dashur...eshte e kohes moderne tani... [flirt]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #69 Me: Shkurt 09, 2011, 01:34:09 MD »
 Problemi nuk qendron te të paturit nje te dashur, por zakonisht eshte e veshtire te kesh dike qe te shkosh shume mire per nje kohe te gjate, pra ndodh shpesh qe per nje arsye apo tjetren ndahesh, edhe domosdo tani qe je mesuar me te dashur do kerkosh per nje tjeter..e keshtu me rradhe ;D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #70 Me: Shkurt 09, 2011, 01:37:14 MD »
Te kesh te dashur afatshkurter  eshte dicka moderrne dhe e perdale(sepse do i qarkullosh) te kesh nje te dashur afatgjate ploteson dhe e njeh tamam vehteveten! Dhe meson c'eshte dashuria e vertete per nje person.

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #71 Me: Shkurt 09, 2011, 01:37:39 MD »
Problemi nuk qendron te të paturit nje te dashur, por zakonisht eshte e veshtire te kesh dike qe te shkosh shume mire per nje kohe te gjate, pra ndodh shpesh qe per nje arsye apo tjetren ndahesh, edhe domosdo tani qe je mesuar me te dashur do kerkosh per nje tjeter..e keshtu me rradhe ;D

Problemi nuk qendron te të paturit nje te dashur, por zakonisht eshte e veshtire te kesh dike qe te shkosh shume mire per nje kohe te gjate, pra ndodh shpesh qe per nje arsye apo tjetren ndahesh, edhe domosdo tani qe je mesuar me te dashur do kerkosh per nje tjeter..e keshtu me rradhe ;D

hahahaha me pelqen ky mendim.  [bigok]