Autori Tema: Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?  (Lexuar 11282 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #30 Me: Prill 21, 2009, 08:56:46 MD »
po  qe i qane ca tema ti edlira ..me pelqen inteligjenca jote........tani te jape mendimin tim....ne shqiperi je e perdale.....lexova  1 teme njer ketu  ne forum.. ku eshte kurva.......na dele nje bandille dhe na thote ..kush kalon 3 te dashure  eshte kurve............e kur i japin akoma keto mendime rinia shqiptare....... jo vetem ajo qe ka te dashure po dhe ajo qe vesh mini eshte e perdale...une qe po jua them ekete e shikoj dhe te shoqeria ime qe kam ne shqiperi....................oo zot sa turp qe eshte...........u lodha dhe une me kete shoqeri shqiptare qe jam mashkull............
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #31 Me: Prill 21, 2009, 09:06:55 MD »
Asnjera nga te Dyja
Te Kesh te Dashur per Mendimin Tim Dmth Te jesh  *Njeri* me Gjak, Ndjenje edhe Shpirt 
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #32 Me: Prill 21, 2009, 09:12:43 MD »
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale? tamom as njera as tjetra POR DO TE THOTE

TE JESH NJERI I ZOTIT
ore me fale mua po nuk ju kuptova...po pse kaq zotesi e madhe qenka........edi  kush eshte i zoti ai qe mbane edhe gruane edh te dashuren.........kujdes jo ai qe ka te dashure dhe i q....t gruaja se jane 2 gjera te ndryshme.............
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #33 Me: Prill 21, 2009, 09:19:15 MD »
borziloku tema eshte e qarte
Pse Hidhesh dege me dege
S'po diskuton njeri per Dashnoren e Burrit Apo Dashnorin e Gruas (M'falni per shprehjen)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #34 Me: Prill 21, 2009, 09:21:03 MD »
borziloku tema eshte e qarte
Pse Hidhesh dege me dege
S'po diskuton njeri per Dashnoren e Burrit Apo Dashnorin e Gruas (M'falni per shprehjen)
po sqaroji cunin se i duket gje e madhe te kesh te dashure....................
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #35 Me: Prill 21, 2009, 09:22:34 MD »
borziloku tema eshte e qarte
Pse Hidhesh dege me dege
S'po diskuton njeri per Dashnoren e Burrit Apo Dashnorin e Gruas (M'falni per shprehjen)
o syri i bukre ca ke pse me nxehesh ti mua...kush te shau ty ...thoji xhaxhite
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #36 Me: Prill 21, 2009, 09:25:38 MD »
 ;)
thnx per syrin Enkas per ty po e luj
Nuk me shan dot njeri se s'e ka ate aftesi   [raisedeyebrow]
Thjesht po perpiqem te ndergjegjesoj Robt qe e marin *Sapunin per Djath* :)


 Te dashurosh  eshte  Art ose Privilegj i njerzve me Zemer :)
« Redaktimi i Fundit: Prill 21, 2009, 09:27:34 MD nga nIkla »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #37 Me: Prill 21, 2009, 09:30:09 MD »
;)
thnx per syrin Enkas per ty po e luj
Nuk me shan dot njeri se s'e ka ate aftesi   [raisedeyebrow]
Thjesht po perpiqem te ndergjegjesoj Robt qe e marin *Sapunin per Djath* :)


 Te dashurosh  eshte  Art ose Privilegj i njerzve me Zemer :)
o bo bob sa e hidhure .....ore per ke bihen keto kembana ....se une sdegjoj................
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #38 Me: Prill 21, 2009, 09:38:43 MD »
Te te jap nje keshille??
Afroje veshin ( Po nuk pate vesh te degjosh Mos e Mer MUndimin as te Kendosh   :) )

       Te dashurosh eshte impuls per te jetuar ,I dashuri shihet si gjysma jote jetike (deri  ne momentin qe gjerat Funksjonojne OK pa Genjeshtra edhe Trillime ) Normal qe eshte Privilegj :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #39 Me: Prill 21, 2009, 09:39:21 MD »
Te kesh te dashur do te thote te besh seksi

seksi ndihmon ne qarkullimin e gjakut  [rlmao] [rlmao]

           [flirt]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #40 Me: Prill 21, 2009, 09:39:50 MD »
Te kesh te dashur do te thote te besh seksi

seksi ndihmon ne qarkullimin e gjakut  [rlmao] [rlmao]
ec  atyyyyyyyyyyy   ec atyyyyyyyyy...............thote nje fjla greku ...sex sex e kush te duroj pastaj..........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #41 Me: Prill 21, 2009, 09:42:05 MD »
Te te jap nje keshille??
Afroje veshin ( Po nuk pate vesh te degjosh Mos e Mer MUndimin as te Kendosh   :) )

       Te dashurosh eshte impuls per te jetuar ,I dashuri shihet si gjysma jote jetike (deri  ne momentin qe gjerat Funksjonojne OK pa Genjeshtra edhe Trillime ) Normal qe eshte Privilegj :)
oo bbooo bo ca eshte ky romantizem ...me shije goca.............
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #42 Me: Maj 13, 2009, 02:22:24 MD »
Te kesh te dashur do te thote te jesh vetvetja ska lidhje as me njeren as me tjetren nese ti qe e ke shtruar pyetjen e mendon si te tille per mua paske bagazh zero per jeten . Pfffffff pytje me idote skam pa nanjihere.

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #43 Me: Maj 13, 2009, 08:20:40 MD »
Te kesh te dashur do te thote te jesh vetvetja ska lidhje as me njeren as me tjetren nese ti qe e ke shtruar pyetjen e mendon si te tille per mua paske bagazh zero per jeten . Pfffffff pytje me idote skam pa nanjihere.
O SYRI I BUKURE ME DUKET SE SEKE KAPUR TEMEN ..ME DUKET SE THOTE PER OPINION E SHOQERIS GOCA.....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Te kesh te dashur do thote te jesh moderne apo e perdale?
« Pergjigju #44 Me: Maj 13, 2009, 08:28:11 MD »
moderne po te kesh 5 ose 6 je akoma me moderne [teethsmile] [teasing] [teasing] [teasing] [teasing]