Autori Tema: |SONDAZH| Cfare do te beni nqs.......  (Lexuar 1045 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
|SONDAZH| Cfare do te beni nqs.......
« Me: Dhjetor 02, 2010, 02:29:29 PD »
Let's Go!  [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
|SONDAZH| Cfare do te beni nqs.......
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 02, 2010, 09:23:57 PD »
Ti e ke bere sondazhe ,por kjo si teme egzistone  [cool1]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
|SONDAZH| Cfare do te beni nqs.......
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 02, 2010, 10:32:03 MD »
Ti e ke bere sondazhe ,por kjo si teme egzistone  [cool1]

Nuk e kam ditur!  [peace]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
|SONDAZH| Cfare do te beni nqs.......
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 15, 2011, 10:06:40 MD »
Takat ne  dor.......  te ket  mundesi te  vrapoj.............. 
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA