Autori Tema: Si te besh per vete nje femer ?  (Lexuar 29748 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #30 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:39:04 PD »
zgjidh e merr

ke do ne fillim ate per femrat apo per meshkujt ?Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #31 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:42:13 PD »
te dyja me ceremoni hidhi ..kush te plase me shum eshte e vertete [teethsmile]

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #32 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:44:32 PD »
opo per cfar po flisni se spo kuptokam gje... sqenkam ne forem sot me duket.... ose do keni pire te tre ju.... :D

ti abro cfar je? femer apo femer?
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #33 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:46:18 PD »
ero paske pi ti me duket... a behet kjo pytje? abo ne sulm te tregosh veten  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #34 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:47:01 PD »
hahhaha eri ca te kan dhen lal  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #35 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:47:31 PD »
snow meshkujt edhe nje gomar po te kaloj ne rrug dhe te levizi bishtin ulin koken ta shohin cfar eshte mashkull apo femer.

kurse per  femrat mjafton t'ua besh kerr kerr me letren karameles (jo me karame )
edhe genjehen .Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #36 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:48:37 PD »
he moj mos bej rolin e veshtire ti tani....
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #37 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:49:23 PD »
heshtja eshte pergjigja  me e mire ndonjeherRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #38 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:50:15 PD »
opo ca po thua o shoku?
ore te duket pergjigja e veshtire per tu pranuar ty?
mos ndoshta nuk ndihesh mire me ate qe je?  [rlmao]
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #39 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:50:35 PD »
per te paren jam dakort... po dhe femrat sigurohen njehere pastaj kalojn  [teethsmile]

per te dyten este demode fjala genjehen ...ka dal : u ha ose  su ha    kinezce fjalia fundit  [rlmao]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #40 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:51:10 PD »
opo ca po thua o shoku?
ore te duket pergjigja e veshtire per tu pranuar ty?
mos ndoshta nuk ndihesh mire me ate qe je?  [rlmao]
o ero ik flej gjum tani se more super xhiro  [whackbutt]

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #41 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:53:32 PD »
opo ca po thua o shoku?
ore te duket pergjigja e veshtire per tu pranuar ty?
mos ndoshta nuk ndihesh mire me ate qe je?  [rlmao]


shoku  njeher qe kemi debatuar bashke
ishe shum poshte

mqs doje arsyen perse nuk po te pergjigjesha

je jasht objektivit tim.
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #42 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:54:39 PD »
 [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #43 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:54:55 PD »
kemi debatuar ne bashke?
une isha shume poshte? :D
jam jasht objektivit.... hahahahahhahahahahhahaha
hahahhahahahhahahahha
seriozisht po flet kjo? :D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #44 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:55:48 PD »
per deri sa po me thua shoku. je cune apo jo?
...TE GJITH BIEN...