Autori Tema: Si te besh per vete nje femer ?  (Lexuar 29749 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #150 Me: Tetor 16, 2010, 08:49:13 MD »
O zogu  ciu ciu ciuuu ciuuu  
Po te kthevi ndonje pergjigje   te shembullit - ik ore xhepgrrisem , ose ik re trap  
Thuj  ik mi  torollake se se kisha me ty  apo mos te duket vetja kafsh ?  [laugh1]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #151 Me: Tetor 31, 2010, 01:04:14 MD »
Katapultoja nje 'trojan' ne zemer, qe ta rrembej, e mepastaj, korruptoja trurin, formatizoja ne ate menyre qe te bej qe ta thej koken pas teje  ;D ;D ;D
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Re: Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #152 Me: Mars 26, 2011, 12:21:10 PD »
Katapultoja nje 'trojan' ne zemer, qe ta rrembej, e mepastaj, korruptoja trurin, formatizoja ne ate menyre qe te bej qe ta thej koken pas teje  ;D ;D ;D
WoW ^^

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
Si te besh per vete nje femer ?
« Pergjigju #153 Me: Prill 13, 2011, 09:50:55 MD »
Pa recete FARMACIE .