Autori Tema: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....  (Lexuar 16032 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #90 Me: Janar 24, 2011, 02:35:41 MD »
ndihem shum i trishtuar dhe me duket sikur me jan larguar te gjith dhe askush nuk me perkrah.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë maria1984

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 261
 • Popullariteti: 18
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #91 Me: Shkurt 18, 2011, 04:21:54 MD »
trishtim i madh dhe nostalgji. dua te rri pran oxhakut e te meditoj

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #92 Me: Shkurt 18, 2011, 04:49:11 MD »
E vetmuar e trishtura,ndjej qe dhe qielli qan bashk me mua   [cryingorverysad] [cryingorverysad]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë illusion

 • Te kuptosh dike nuk eshte e lehte, ja pse disa preferojne te gjykojne, te drejtojne gishtin ne vend qe te zgjasin doren...
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 151
 • Popullariteti: 4
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #93 Me: Shkurt 21, 2011, 11:00:23 MD »
E urreej....shiun kur bie.....Jo se me fiku nje zjarr dashurie....por sme le me dal prej shpiee.... [shocked1]

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #94 Me: Shkurt 21, 2011, 11:07:33 MD »
:D :D :D :D
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #95 Me: Gusht 02, 2012, 12:00:40 PD »
Per qejf te qejfit ndihem  [grin1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #96 Me: Gusht 02, 2012, 12:02:02 PD »
ske faj moj zenepe andej vetem shi bje kurse ketej nga ne e shfrytzojme deri ne funde diten me shi djers dhe vetem djers [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [teasing] [teasing] [teasing]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #97 Me: Gusht 02, 2012, 12:06:48 PD »
Kush te pyeti xhoni :P

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #98 Me: Gusht 02, 2012, 01:11:55 MD »
ska nevoj te me pyesesh se e kuptoj gjendjen tende shpirterore qe vuan shum ditet me shi [cheesy1] [teasing] [teasing] [teasing]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #99 Me: Korrik 17, 2013, 07:11:26 MD »
mu mpelqen me u lag nshi per qefin tim jo se du me bo romanc

Jashtë Linjë dorela ela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #100 Me: Janar 18, 2014, 08:50:48 MD »
ehhh shum e vetmuar :(