Autori Tema: Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....  (Lexuar 16033 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #60 Me: Dhjetor 04, 2009, 10:26:57 MD »
i bom qull     [mrgreen]  [rlmao]  [rlmao]     [rlmao]                                                           [whisteling] ;)

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #61 Me: Dhjetor 04, 2009, 11:05:54 MD »
vetem..nostalgjike...si sot. [sad1]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #62 Me: Dhjetor 05, 2009, 12:50:14 PD »
E zhytur ne mendime dhe me malle.....E vetme
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Lorenzo85

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 634
 • Popullariteti: 35
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #63 Me: Dhjetor 07, 2009, 12:31:08 PD »
sikur i gjithe shiu bie vetem ne koken time ,,,,,

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #64 Me: Dhjetor 10, 2009, 02:05:07 MD »
kam qejf te shetis nen shi pa cader ndjehem mire   [mrgreen]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #65 Me: Dhjetor 10, 2009, 02:38:40 MD »
kam qejf te shetis nen shi pa cader ndjehem mire   [mrgreen]

sa bukur maro
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #66 Me: Dhjetor 10, 2009, 02:40:09 MD »
kam qejf te shetis nen shi pa cader ndjehem mire   [mrgreen]

sa bukur maro
bukur po diten tjeter kap krevatin pe qafe  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #67 Me: Dhjetor 10, 2009, 02:57:04 MD »
po nje shi i lehte ne mes te veres ste ben gje  [smiley1] [smiley1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #68 Me: Dhjetor 10, 2009, 02:59:26 MD »
po nje shi i lehte ne mes te veres ste ben gje  [smiley1] [smiley1]
si jo moj po un e bej ne dimer.para nje jave shkoj te motra e s'kisha mare cader...shiu qamet me thot motra te vij te mar te stacioni mos te lagesh jo moj i thash un kam cader e duke qesh ai grupi neper shi ne dark temp 40 po un se mendoj prap do ta beja

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #69 Me: Dhjetor 10, 2009, 03:45:32 MD »
po nje shi i lehte ne mes te veres ste ben gje  [smiley1] [smiley1]
si jo moj po un e bej ne dimer.para nje jave shkoj te motra e s'kisha mare cader...shiu qamet me thot motra te vij te mar te stacioni mos te lagesh jo moj i thash un kam cader e duke qesh ai grupi neper shi ne dark temp 40 po un se mendoj prap do ta beja

 [smiley1] [smiley1] te kam xhan  [bestfriends]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #70 Me: Dhjetor 10, 2009, 03:46:47 MD »
po nje shi i lehte ne mes te veres ste ben gje  [smiley1] [smiley1]
si jo moj po un e bej ne dimer.para nje jave shkoj te motra e s'kisha mare cader...shiu qamet me thot motra te vij te mar te stacioni mos te lagesh jo moj i thash un kam cader e duke qesh ai grupi neper shi ne dark temp 40 po un se mendoj prap do ta beja

 [smiley1] [smiley1] te kam xhan  [bestfriends]
[huh1] dhe un ty shumeeeeeeeeeee fare  [kisss2] [angel3] [givelove] [bestfriends] [bestfriends]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #71 Me: Qershor 11, 2010, 09:41:23 MD »
njesoj si ta kisha prane

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #72 Me: Qershor 11, 2010, 11:16:08 MD »
Cuditshem
Therras me zen e shpirtit edhe pergjigjem me zene e logjikes

( boh kjo e fundit behet icik e lodhshme pastaj  [sad1] )
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Une pis ti kiss

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 136
 • Popullariteti: 1
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #73 Me: Qershor 11, 2010, 11:17:59 MD »
une kshu e kam pothuaj cdo dite
Shaka shaka
plot shaka
me shume shaka
pak me shume shaka
sa te kesh qejf shaka
edhe me shume shaka

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Si ndjeheni ne nje kohe me shi,por pa dashuri.....
« Pergjigju #74 Me: Qershor 11, 2010, 11:24:32 MD »
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''