Autori Tema: Si kuptoni qe jeni dashuruar?  (Lexuar 51756 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #120 Me: Nëntor 29, 2016, 02:07:36 PD »
Pershendetje!

Kur ndjej se me mungon prania e saj, kur te menduarit per te me jep kenaqesi dhe imazhi i saj me ndjek si hije edhe ne gjume, Kur gjumi me ze duke enderrur per te.
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 29, 2016, 02:09:37 PD nga conrad »

Jashtë Linjë Fizsano

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #121 Me: Prill 08, 2020, 12:03:30 MD »
Interesting websites that can actually find information