Autori Tema: Si kuptoni qe jeni dashuruar?  (Lexuar 27144 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #75 Me: Shkurt 20, 2011, 07:55:11 MD »
Kur..... >:D  :D !!


 <kissing lips2> <kissing lips2> <kissing lips2> <kissing lips2> <kissing lips> <kissing lips> <kissing lips>

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #76 Me: Shkurt 20, 2011, 09:42:02 MD »
Huhh faqe 4 pergj.54 !  nuke e kuptova mbase edhe pergj.55 me duket ishte e tille  [mrgreen]

nejse sa per ? - disi duart nuk me rrin rehat mua prandaj edhe  shpesh i fus   [grin1] ne zhepa ! Loool
« Redaktimi i Fundit: Mars 23, 2011, 01:32:44 MD nga trimi4t »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #77 Me: Shkurt 20, 2011, 11:34:50 MD »
per ato qe e kane te veshtire te dallojne  [prankster]

 A besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashurie Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri. 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri: 12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh 11. Ecen shume ngadale kur je me te 10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te 09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt 08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye 07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje 06. Fillon te degjosh kenge te lehta 05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te 04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj 03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te 02. Do beje cdo gje per te... 01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...

 [woops]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #78 Me: Mars 10, 2011, 03:34:08 MD »
rrij gjithe diten ne krevat me te dashuren  [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #79 Me: Mars 23, 2011, 01:31:15 MD »
me rrjedhe ...hunda [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #80 Me: Mars 23, 2011, 02:06:37 MD »
Citim
Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...

 [givelove] [givelove]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #81 Me: Prill 28, 2011, 08:44:53 MD »
Kur 'ati' i kerkoj llogari per cdo gje  ngaqe e vetmja gje qe dua esht qe tme ket mua ndermend. Me shtohen shum kerkesat, bej naze, me ngel hatri me shpejt
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #82 Me: Maj 25, 2011, 11:47:30 MD »
me kullojne hundet [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Haka_mashkull

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 44
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #83 Me: Qershor 01, 2011, 03:54:13 MD »
asgje s'me ecen, bertas, zihem me njerez etj...

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #84 Me: Qershor 01, 2011, 10:13:45 MD »
qesh kot  [tongue3]
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #85 Me: Qershor 08, 2011, 05:16:42 MD »
kur nxehem per gjen me te vogel me njerzit e tjer.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #86 Me: Qershor 15, 2011, 04:11:01 MD »
me keputet llastiku i.... corapeve [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë HeRa

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 583
 • Popullariteti: 8
 • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #87 Me: Qershor 29, 2011, 05:08:05 MD »
kur mendon pafund
kur rri pa buke
kur ndihem melankolike

pastaj 1 here jam dashuruar.....se di me pastaj se si ndodh ?!!!
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #88 Me: Korrik 01, 2011, 05:37:54 PD »
Pershendetje!
Kur mendoj vazhdimisht deri ne perhumbje per ate dhe ndjeje se eshte pjese e mendimve te mia qe me dhuojne kenaqesi dhe emocion dhe nje terheqje ne orbitat e saj. Kur prania e saj me mbush gjithe boten dhe koha humb sencin prane saj. Kur nuk resht dot as ngopem se vezhguari. Kur malengjehem dhe me mungon sapo jam ndare. Kur oret behen shekuj deri ne ritakimin tone. Kur dialogu me te eshte gjeja me e bukur qe me ka ndodhur ndonjehere etj.

Atehere kuptoj se jam i dashuruar.

Me respekt.


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #89 Me: Korrik 01, 2011, 11:44:51 MD »
Kur me levizin fluturat ne stomak  ^-^