Autori Tema: Si kuptoni qe jeni dashuruar?  (Lexuar 27120 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #45 Me: Nëntor 01, 2010, 01:40:04 MD »
Disi me fliet vone ama m'qohet heret !  [rlmao] [rlmao]........................... [laugh1] [laugh1]  [tongue3]

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #46 Me: Shkurt 18, 2011, 04:44:18 MD »
Je i dashuruar kur...fle dhe enderron qe te puthi..Kur zgjohesh dhe pret nje mesazh nga ai/ajo..Kur e shikon dhe mendon se eshte me i bukuri..Kur te perqafon dhe e ndjen parfumin e tij ne trup... ...Kur zbulon qe ai (ajo)kujton akoma ca gjera qe ti mendoje i kishte harruar... Kur kupton qe s'do te lendoj. Kur gjen nje menyre qe ta falesh... Kur ti ben sikur je merzitur dhe ai (ajo)te puuuth... Kur ben si budalla dhe ti mendon "sa i bukur qe eshte!"... Kur te ben xheloze dhe te iken truri. Kur kupton qe donte te bente xheloze vetem se e ka shume qejf te te ngacmoje... Kur zbulon se eshte me i embel se sa ti mendoje. Kur kupton qe edhe ti je shum kur je me te... Kur lozni si dy femij..Kur mendon gjithe kohen per te... Kur ke shume frik ta humbasesh... Kur shoket e tu inatosen se rri vetem me te..kur te vjen inat qe i kishton me sh kohe shoqerise sesa ty .Kur inatosesh ti po s'te dergoji nje sms... Kur inatosesh dhe mbas dy minutash kerkon falje... Kur kupton qe difektet qe ka e bejne te persosur... Kur do beje ç'do gje per ta pare... Kur dikush permend emrin e tij ty te shkelqejne syte..
 8)

Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #47 Me: Shkurt 18, 2011, 04:45:50 MD »
 [blushing] Amelia  ;D

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #48 Me: Shkurt 18, 2011, 04:46:57 MD »
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #49 Me: Shkurt 18, 2011, 06:19:24 MD »
[blushing] Amelia  ;D
he pim  [prankster]

Citim
Kur lozni si dy femij..

he si thua lozim si dy femije?  >:D [laugh1] [laugh1]
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 18, 2011, 06:21:06 MD nga X-pIM GoLd »

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #50 Me: Shkurt 18, 2011, 06:45:35 MD »
si t'dush  >:D
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #51 Me: Shkurt 18, 2011, 06:48:56 MD »

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #52 Me: Shkurt 18, 2011, 08:46:19 MD »
po sikur te mos dua une'?  [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #53 Me: Shkurt 18, 2011, 08:47:40 MD »
..Kur e ndjej mungesen e tij cdo moment....tmerrohem ta kem afer sa here qe nuk e kam [blushing]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #54 Me: Shkurt 18, 2011, 08:57:22 MD »
..Kur e ndjej mungesen e tij cdo moment....tmerrohem ta kem afer sa here qe nuk e kam [blushing]
E hengri dhe trimi duces  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #55 Me: Shkurt 18, 2011, 09:17:38 MD »
Un se kapish hic  [rolleyes1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #56 Me: Shkurt 18, 2011, 09:19:19 MD »
Kane te bejne fluturat  :D

I ndjen ato fluturat ne stomak , ate dritherimen qe te pershkon trupin ,.....
eh cfare emocionesh dhe zemra te rreh aq shpej aq fort sa te duket sikur do te dale nga kraherori, je aq i/e lumtur sa te duket sikur po fluturon je mbi re cfare ndjesi e pa pershkrushme , ke ate buzeqeshjen e madhe ne fytyre qe askush nuk mund ta largoje dhe ndjen nje gezim qe te vjen nga brenda...

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #57 Me: Shkurt 18, 2011, 09:22:59 MD »
Kane te bejne fluturat  :D

I ndjen ato fluturat ne stomak , ate dritherimen qe te pershkon trupin ,.....
eh cfare emocionesh dhe zemra te rreh aq shpej aq fort sa te duket sikur do te dale nga kraherori, je aq i/e lumtur sa te duket sikur po fluturon je mbi re cfare ndjesi e pa pershkrushme , ke ate buzeqeshjen e madhe ne fytyre qe askush nuk mund ta largoje dhe ndjen nje gezim qe te vjen nga brenda...
Fili  [huh1]
Gjithsesi ,te njejtin mendim pa ndryshim as pike as prekje  [cool1]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #58 Me: Shkurt 18, 2011, 09:25:53 MD »
e veshtire ne fakt per ty kuptuar  [tongue3]
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #59 Me: Shkurt 18, 2011, 09:28:01 MD »
per ato qe e kane te veshtire te dallojne  [prankster]

 A besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashurie Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri. 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri: 12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh 11. Ecen shume ngadale kur je me te 10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te 09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt 08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye 07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje 06. Fillon te degjosh kenge te lehta 05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te 04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj 03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te 02. Do beje cdo gje per te... 01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..