Autori Tema: Si kuptoni qe jeni dashuruar?  (Lexuar 27537 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë space_boy

 • njeriu nuk jeton vetem prej buke !
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 316
 • Popullariteti: -1
 • WWW.VERIU.COM
  • veriu.com
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #15 Me: Tetor 24, 2008, 03:42:15 MD »
nuk e di me kane thene se eshte bukur dua ta provoj.....por...........
por paske frike te provosh nje gje te re...............
Frika tek un e ka emerin zhgenjim....pasi kam pare shume qe jane zhgenjyer
Njeriu nuk jeton vetem prej buke !

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #16 Me: Tetor 24, 2008, 03:47:43 MD »
nuk e di me kane thene se eshte bukur dua ta provoj.....por...........
por paske frike te provosh nje gje te re...............
Frika tek un e ka emerin zhgenjim....pasi kam pare shume qe jane zhgenjyer
gjithsesi duhet ta provosh.sepse po nuk rezikove nuk fiton...
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #17 Me: Tetor 25, 2008, 01:47:30 PD »
nuk e kuptoj........

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #18 Me: Tetor 25, 2008, 02:23:12 MD »
ndjehm keq....qaj....sepse nuk e shikoj dhe nuk kam marre vesh asgje....nuk rri dot pa i degjuar zerin....

Jashtë Linjë helena

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 115
 • Popullariteti: 0
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #19 Me: Tetor 25, 2008, 02:25:07 MD »
eshte e veshtire te kuptosh kur dashurohesh
gangster's paradise

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #20 Me: Tetor 25, 2008, 10:48:54 MD »
.............qaj gati gjith kohen qe se shikoj dhe s mund ti flas :'( :'( :'(

Ndonjehere mendoj se do ishte me mire sikur mos te isha dashuruar kurre  :'(

ndjehm keq....qaj....sepse nuk e shikoj dhe nuk kam marre vesh asgje....nuk rri dot pa i degjuar zerin....


mraft pika mua qe e keni me te qare te gjithe si puna ime.........  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 :-* :-* :-*
faraway, so close!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #21 Me: Tetor 25, 2008, 11:19:23 MD »
nuk han buke te rri mendja vetem ke ajo :D :D :D :DJashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #22 Me: Tetor 26, 2008, 08:44:36 PD »

mraft pika mua qe e keni me te qare te gjithe si puna ime.........  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 :-* :-* :-*
dashni moj dashni...

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #23 Me: Shtator 07, 2010, 12:21:52 PD »
hutohesh aq shume sa edhe kur vete ne shtepi hyn te komshia

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #24 Me: Shtator 09, 2010, 10:04:49 PD »
thone se ndjen flutura ne stomak    [laugh1] [laugh1]  mgjs se di te verteten  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
« Redaktimi i Fundit: Shtator 09, 2010, 10:07:08 PD nga ஜ$heqerkaஜ »

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #25 Me: Shtator 09, 2010, 06:43:11 MD »
S'do thosha i dashuruar por  ama  :D per  te luajtur  [futboll]...ma do me shumm !    [rlmao] [rlmao]    ;)                                                   
« Redaktimi i Fundit: Shtator 09, 2010, 06:48:49 MD nga trimi4t »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #26 Me: Shtator 09, 2010, 08:23:04 MD »
Kur mendon per te te shkelqejne syte,ke nje buzeqeshje qe smund ta evitosh ..pastaj kur e shikon te ikin fjalet(e thene nga une pastaj ;D)

Jashtë Linjë Glorianna

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 449
 • Popullariteti: -1
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #27 Me: Shtator 09, 2010, 08:40:56 MD »
1.Mezi te ze gjumi ne darke se mendon gjithe kohen per ate.
2.Kur e shikon ,ske me fjale per te thene , do vetem ta perqafosh.
3.Kur je duke menduar, ke automatikisht nje buzeqeshje te embel ne fytyre.
   etj etj etj

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #28 Me: Shtator 09, 2010, 09:07:08 MD »
S'do thosha i dashuruar por  ama  :D per  te luajtur  [futboll]...ma do me shumm !    [rlmao] [rlmao]    ;)                                                    
Me pak fjale footboll do te thote futja e boll  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Huh [blushing]...aha po po  ! keshtu dmth i bie  [laugh1]                           Lol
« Redaktimi i Fundit: Shtator 09, 2010, 09:49:10 MD nga trimi4t »

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Si kuptoni qe jeni dashuruar?
« Pergjigju #29 Me: Shtator 09, 2010, 09:20:31 MD »
hutohesh aq shume sa edhe kur vete ne shtepi hyn te komshia

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] kujdes se mos te del komshi e jo komshie [rlmao] [rlmao]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''