Autori Tema: Si e shihni dashurine...?  (Lexuar 24409 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #45 Me: Dhjetor 19, 2009, 12:16:27 PD »
Desha te thosha qe une e ndjej...
Per ta shjeguar nuk di...s'i kam akoma keto aftesi..

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #46 Me: Dhjetor 19, 2009, 02:11:59 PD »
ne fakt mire e the mistrece.. dashuria ndjehet me shpirt dhe nuk shikohet
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #47 Me: Dhjetor 24, 2009, 10:04:49 PD »
dashuria eshte deshire per te poseduar tjetrin ....ndaj zemrat lidhen me zinxhire....here te dukshem here te fshehur mire....eshte dhimbshme ta besosh ,por dashuria puth gjithmone doren qe e plagos!!!
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #48 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:02:27 PD »
Turbull :P

Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #49 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:05:42 PD »
Eshte komunikim para se gjithash, qe afron njerzittt , qe mishenon i bene nje (kokee e kembeee )!  ;D ;D
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #50 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:06:31 PD »
Miope :D

Te vesh gjykimin edhe verbon shikimin :D
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #51 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:09:58 PD »
Miope :D

Te vesh gjykimin edhe verbon shikimin :D


A thu te vesh me gjykim ( une gjithere kam pas pershtypje se te gjveshh )  ;D ;D

A s'eshte puritaneee, konfesionale, shkarkuesee dashuriaaa....  ;D ;D :D
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #52 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:12:14 PD »
Te vesh gjykimin-------dmth te ben ta lustrosh edhe kur eshte e xhveshur ihiihihihihihihihihi
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #53 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:18:05 PD »
huuuu e psee thott populli/miletiii


"Haaaj dashniiiii hee viraneee, barkunn naj kallee"

(ky populli jone me barkk e paska mendu dashnine si duket)  :D ;D
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #54 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:20:36 PD »
 [cheers]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #55 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:28:54 PD »
[cheers]
te dashuroj


shume e virgjer kjo kenge per dashniii "innoncentee" (besoj se kjo ngjasen me kenge "dashuriqke" me shume..hahaha, edhe kjo shakaaa me"bubba" )  ;D [bestfriends]

Ja nje kenge keshtu tipikee "alla- shqiptarqee" .. Qysh e shprehh shqiptarii (ne aritmetike, besoj edhe bota sot ne  pergjithesi) dashurine :

Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #56 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:31:48 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Ti je xheloz  !
Dashuria ashtu vjen mo embeltushe e virgjerushe qe te te lere ne balte bebushe me pas
                    [teasing]
Larmishem
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #57 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:36:59 PD »
Mbase  jam xheloz , shpirtengusht edhe frigacak... (thjesht me keto dashuri sa kam qene i vogel i kam hasur ne prralla te bukuroshes se fjetur, ne adoleshencen e hersme mbase me naj serial teenager-esh , si i rritur ne ndonje film romantik "happy anding" .... Dreqq t'a marr see takoj askundd ne perditshmeriii (sa mos perfillese eshte dashurija per muuaa s'gjindet askund, e lere te ndalet (mbase jam i pa denje , kam fillu ta humbas shpirtin ) !!!!!!
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #58 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:38:26 PD »
ncncncn Sa Serioz u bere Mo

hehehe ti don me leshu shaka po me rit s'pranon eeeeeeeee
Nejse
Kerkoj ndjese nese te bera te mendosh seriozisht  [bestfriends]
       
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #59 Me: Dhjetor 25, 2009, 01:40:46 PD »
Eshte temaa me seriozeee,,, ligjerata me serioze, romani , vepraa me seriozee qe sa here e hasi e lexoj , e artikuloj e shkoklojj seri e formesoj dhe prappp se prappp ... Kjo asgje s'me ka hy ne pune , s'me eshte futur apo deri me tani ne jeten reale !!!!

DASHURIA ESHTE SHUME SERIOZE !

Be yourself, everyone else  is taken !