Autori Tema: Si e shihni dashurine...?  (Lexuar 24408 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #30 Me: Prill 19, 2009, 01:20:49 MD »
si ndejnja me yjnore qe ekziston, un e dua shume dashurine.
si ndejnja me yjnore qe ekziston, un e dua shume dashurine.
Kush se don dashurine?????
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #31 Me: Prill 23, 2009, 12:48:27 MD »
...emocion fluturues i perkohshem.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #32 Me: Prill 26, 2009, 01:34:19 MD »
Diqka qe ne disa rast qe te ben te lumtur mirpo te ben edhe te vuash
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Dangerous-

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 956
 • Popullariteti: 19
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #33 Me: Dhjetor 16, 2009, 06:36:59 MD »
Si nje rrobe e bukur ,qe ne fillim te pelqen shume dhe te ben te ndjehesh mire ...por me kalimin e kohes del jasht perdorimi :D
  i vej piken  asaj qe thu ti...  [undecided1]

 [mrgreen]  Fatkeqsisht nuk ka dashuri te perjetshme :)
love life, engage in it, give it all you've got. love it with a passion, because life truly does give back, many times over, what you put into it!!
[img]

Jashtë Linjë summer

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 355
 • Popullariteti: 8
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #34 Me: Dhjetor 16, 2009, 10:49:49 MD »
dashuria eshte e perjeteshme per aq sa zgjat.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #35 Me: Dhjetor 16, 2009, 11:09:50 MD »
si nje makine qe blihet e re full opsion  :D .....dhe gjate viteve duhet te mirmbahet...makina dhe ti ...ti plakesh me kalimin e viteve makina vjetrohet..por kryen te njejtin funksion....
 [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Lorenzo85

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 634
 • Popullariteti: 35
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #36 Me: Dhjetor 16, 2009, 11:20:29 MD »
sikur mos te  egsizostonte ,,edhe bota nuk mund te rrotullohej ,,

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #37 Me: Dhjetor 16, 2009, 11:21:04 MD »
 [party] [party] [party] [party]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #38 Me: Dhjetor 17, 2009, 02:42:13 PD »
si nje makine qe blihet e re full opsion  :D .....dhe gjate viteve duhet te mirmbahet...makina dhe ti ...ti plakesh me kalimin e viteve makina vjetrohet..por kryen te njejtin funksion....
 [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

hahhaah sa bukur i shpjegon gjanat ti rrapatushe tumtushe  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Dangerous-

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 956
 • Popullariteti: 19
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #39 Me: Dhjetor 17, 2009, 02:03:04 MD »
dashuria eshte e perjeteshme per aq sa zgjat.

E perjetshme = gjithmone ,deri ne vdekje .
love life, engage in it, give it all you've got. love it with a passion, because life truly does give back, many times over, what you put into it!!
[img]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #40 Me: Dhjetor 18, 2009, 01:27:02 MD »
Si  puna e rakise ....kur  te deh  varet si te kap...
te kap me te qeshur dhe te ben te lumtur... [party]
te  kap  me  te  qare dhe te ben te vuash... [prankster]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #41 Me: Dhjetor 19, 2009, 12:11:38 PD »
Ne trajten e nje kolori ngjyrash
Ku nuk heziton te dominoje ngyra me kapricioze e momentit
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #42 Me: Dhjetor 19, 2009, 12:13:19 PD »
S'e shoh fare. 8)

Jashtë Linjë i miri

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 283
 • Popullariteti: 5
 • nje per te gjithe e te gjithe per nje!
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #43 Me: Dhjetor 19, 2009, 12:14:23 PD »
si dicka qe i dhurohet dikujt per nje kohe jo te mjaftueshme.
thjesht nje borxh qe i ka zoti njeriut dhe ja lan ate me pak dite ose jave te ndjehet i lumtur.
gete.......
nuk ka njerez te perkryer por vepra te perkryera!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #44 Me: Dhjetor 19, 2009, 12:15:39 PD »
S'e shoh fare. 8)

 [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] Ke harru te heqesh syzet prandaj  [teasing]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(