Autori Tema: Si e shihni dashurine...?  (Lexuar 24411 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #225 Me: Shkurt 06, 2011, 12:00:38 PD »

Lind nga ndienja qe ushqehet me besim .
Jeton me shpresen e ktij besimi .
vdes nga tradhtia e po ktij besimi ,,,.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 06, 2011, 10:03:25 PD nga Matteos »

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #226 Me: Shkurt 06, 2011, 07:29:32 MD »

Lind nga ndienja qe ushqehet me besim .
Jeton me shpresen e ktij besimi .
vdes nga tradhtia e po ktij besimi ,,,.


Me pelqen  [rolleyes1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #227 Me: Shkurt 06, 2011, 09:39:16 MD »
Lakuriq fare  [laugh1]

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #228 Me: Shkurt 07, 2011, 12:21:55 PD »
dark sa kam qesh ke hy ne gjynah me nenen time tashi ahahha

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #229 Me: Shkurt 07, 2011, 09:18:43 PD »
dark sa kam qesh ke hy ne gjynah me nenen time tashi ahahha
A ti do grir  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #230 Me: Shkurt 09, 2011, 04:11:27 MD »
Si esencen e jetes.
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #231 Me: Shkurt 09, 2011, 04:13:09 MD »
Ndjenje qe me Mposht 100% !!

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Si e shihni dashurine...?
« Pergjigju #232 Me: Shkurt 10, 2011, 05:28:41 MD »
Si force bindese!

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!