Autori Tema: Sa here qe afer s'te kam....  (Lexuar 6264 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #45 Me: Mars 01, 2009, 01:33:05 MD »
Te dua qdo her e me shummmmm
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #46 Me: Prill 07, 2009, 03:23:23 MD »
me mungon shume dhe je ne mendjen time [clap3]

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #47 Me: Prill 07, 2009, 04:04:26 MD »
bej 1001 te zezat hahaha
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #48 Me: Prill 07, 2009, 10:56:11 MD »
....Ndjej mungesen tende
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #49 Me: Prill 08, 2009, 10:53:26 PD »
DUA TE TE KEM AFER... [cheesy1]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #50 Me: Prill 08, 2009, 10:54:57 PD »
.......Sme rrihet pa ty [sad1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #51 Me: Dhjetor 12, 2010, 02:09:12 MD »
vlersoj me shum momentet kur ti je bashk me mua
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #52 Me: Shkurt 09, 2011, 12:39:46 MD »
...Cdo gje me duket e pakuptimt :)
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #53 Me: Shkurt 18, 2011, 04:08:42 MD »
,,,,,,,,, me duket se dita nuk kalon
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë maria1984

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 261
 • Popullariteti: 18
Sa here qe afer s'te kam....
« Pergjigju #54 Me: Shkurt 18, 2011, 04:15:51 MD »
sa her qe afer ste kam them po ku je mor aman ?
cdo gje duket bosh dhe e pakuptimte.