Autori Tema: Pse mbaron nje dashuri????  (Lexuar 15468 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

  • ★MADAME★BEST_MOM★
  • Supreme Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ****
  • Postime: 36237
  • Popullariteti: 436
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #60 Me: Janar 28, 2014, 08:09:50 MD »
Nje dashuri e vertete nuk mbaron kurre.
Ka qene pasion dhe e kane ngaterruar me dashuri :D
Pasionet jane si prush por edhe si flake shkrepse :D