Autori Tema: Pse mbaron nje dashuri????  (Lexuar 15469 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #45 Me: Nëntor 14, 2009, 05:22:53 MD »
pse mbaron nje dshuri???? sepse ....mbarojne ndenjat....pasioni...kuptimi....deshira per nj-tj ,cdo gje behet monotone ...
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #46 Me: Nëntor 14, 2009, 05:27:04 MD »
mbaron se fillon nje tjeter

jo gjithmone

nuk merren parasysh rastet sporadikeRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #47 Me: Nëntor 14, 2009, 08:10:46 MD »
Dashuria qe u shua nuk ishte dashuri! [rlmao]

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #48 Me: Nëntor 15, 2009, 12:35:47 PD »
po mire ty zaja te quajne plaken? :D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #49 Me: Nëntor 18, 2009, 12:08:49 PD »
sepse konsumohet...ska je per te dhene e marr, ska me marrdhenie  :)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #50 Me: Shkurt 27, 2012, 07:31:33 MD »
Kur mbaron benzina makina ndalon .  [laugh1]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #51 Me: Mars 01, 2012, 10:55:34 MD »
Sepse fillon nje tjeter.
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #52 Me: Mars 01, 2012, 11:19:38 MD »
mendoj ska me lek kriz edhe mbaron xhepi mbaron dashniaaaaaaaaaaaa [teethsmile]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #53 Me: Korrik 17, 2013, 07:20:01 MD »
sepse njerzit sdin cesht dashuria ndaj mbaron

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #54 Me: Korrik 21, 2013, 12:30:47 MD »
Per motive te dobta  ;D

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #55 Me: Korrik 21, 2013, 08:16:02 MD »
per motive te shendosha [cheesy1] [cheesy1] [teasing]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #56 Me: Gusht 19, 2013, 03:53:35 MD »
Sepse lind nje tjeter
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #57 Me: Shtator 18, 2013, 05:36:19 MD »
nuk mund te mbaroje nje dashuri qe ska qen dashuri...sepse ne kete rast dashuria as qe ka filluar. eshte shume e lehte te konsiderohet si dashuri nje emocion i vogel dhe ajo nuk eshte dashuri...
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Skifter_Laçjani

 • ~MiDiS EnDRReS Dhe RaLiTeTiT~
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • O sa mir me qan Shqiptar!
  • http://www.nastradini.com
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #58 Me: Dhjetor 28, 2013, 03:44:31 PD »
Dashurija eshte eshte si flaka kur ndizet neqoft se afrohesh afer saj te ngrof dhe te ban per veti dhe dashurohesh me ta neqoft se afrohesh shum afer te percellon dhe te djeg edhe nuk ka spital qe te fut ne dor. Dashurija humbet kur partneri humbet ndjenjat per ty edhe gjen diqka me ndryshe ose kur partneri jot eshte shum xheloz per ty dhe kur hup ''Besimi'' midis dy paleve edhe c'do gje fillon te bahet ma e ndahshme dhe eshte shum e veshtir te ket afrimitet dhe te ket dashuri dhe ndjenjat fillojn te ikin sa hap dhe mbyll syt...
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 28, 2013, 03:46:13 PD nga Skifter_Laçjani »
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #59 Me: Janar 27, 2014, 11:42:50 MD »
Ka pas ushqim te varfer  [sleep]   [silly]   [party]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein