Autori Tema: Pse mbaron nje dashuri????  (Lexuar 17029 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #30 Me: Gusht 10, 2009, 02:27:32 MD »
Dhe une si puna jote filozof kam shkruar nja 4 romane per dashurine...po nje lesh eshte
vjenne fillim jetohet dhe konsumohet

kur te dyja palet nuk japin ate cka ndiejne..harroje

Atehere nese kualitativisht keto dy botekuptime/nocione atehere shpenzon kot energji ... !!!

Si  mike ... apo shoqe?? (spo di mos po tingellon si ne kohen e realizmit socialist) DO T'KSHILLOJA T'A KURSESH VITALITETIN dhe MEMORJEN E TRURIT NGA "SINONIMET"  (nese permbajtesisht s'gjene dot nuance, dallim mes tyre)  [confused4] [confused4]


Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #31 Me: Gusht 10, 2009, 02:36:55 MD »
Dhe une si puna jote filozof kam shkruar nja 4 romane per dashurine...po nje lesh eshte
vjenne fillim jetohet dhe konsumohet

kur te dyja palet nuk japin ate cka ndiejne..harroje

Atehere nese kualitativisht keto dy botekuptime/nocione atehere shpenzon kot energji ... !!!

Si  mike ... apo shoqe?? (spo di mos po tingellon si ne kohen e realizmit socialist) DO T'KSHILLOJA T'A KURSESH VITALITETIN dhe MEMORJEN E TRURIT NGA "SINONIMET"  (nese permbajtesisht s'gjene dot nuance, dallim mes tyre)  [confused4] [confused4]me mire mos me komento se asgje ste marr vesh cfare shkruan

Me trego kur ke qu (bere) dashuri heren e fundit ( ta zem qe une jam prifti , mos me trego per sex, se seks bene edhe NATO edhe KFORI, seks bone edhe Kina )... [prankster] [rlmao]
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #32 Me: Gusht 10, 2009, 02:40:45 MD »
i ka skadu data [undecided1]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #33 Me: Gusht 10, 2009, 02:41:23 MD »
LE PER MU MAMA BOLLL MA ME DRAMAA

Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #34 Me: Gusht 10, 2009, 02:45:05 MD »
ska dashuri ne pc lool se u qerrova tu pa ngjyre vishje [teethsmile]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #35 Me: Gusht 10, 2009, 02:49:57 MD »
i ka skadu data [undecided1]
flasim dashuri jo gili vili  [teethsmile]

Me rruve , te rruva brisku berberit  ! [peace]  [peace]
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #36 Me: Gusht 10, 2009, 02:57:16 MD »
2008 viti Pavaresise !!! Skenderbeu e ka mbyt shfalerken e vet se e e ka nxan ule ne kapuq ... QIKJO ESHTE KUR JE SHUME PUQQ   [phhht] [phhht]
KEEP IT RIGHT . aktivizo  autopilotin (u  dorzova) !!
 [peace2]

Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë mandir

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 191
 • Popullariteti: 1
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #37 Me: Gusht 18, 2009, 12:57:19 MD »
sepse njeriu ka sy dhe zemer e nuk eshte qenje statike [zthumb] [zthumb]

Jashtë Linjë doma

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 395
 • Popullariteti: 4
 • jetoj se s;dua te vdes
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #38 Me: Gusht 18, 2009, 04:23:52 MD »
GJITHQKA KA NJE FUND EDHE JETA QDO GJE/ MBARON SE DUHET USHQYER VAZHDIMISHT
GJITHQKA DIKUR MBARON

Jashtë Linjë equiinoxx

 • Labe_Tenaciouss
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 102
 • Popullariteti: 6
 • krenare qe jam shqiptare me fat qe jam vlonjate
  • just for fun
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 14, 2009, 02:38:07 MD »
nje dashuri mbaron kur cdo gje eshte thene dhe bere dhe sje me i zoti/e zonja te luftosh dhe ta mbash ate dashuri.

nje dashuri mbaron kur mendja jote ka pushuar se menduari per x person dhe i ka hedh syte ne nje alternativ me te mire  [uhmm]
YESTERDAY IS HISTORY TOMOROW MISTERY TODAY IS A GIFT..THAT`S WHY IS CALLED *PRESENT*

Jashtë Linjë Ola.

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1222
 • Popullariteti: 12
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 14, 2009, 02:40:38 MD »
nje dashuri mbaron kur i vjen  fundi ; kur gjithcka eshte konsumuar brenda lidhjes; kur xhelozia eshte me e madhe se besimi; kur nuk te lidh me asnje gje e perbashket me partnerin
pa nenshkrim fare :D

Jashtë Linjë Ola.

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1222
 • Popullariteti: 12
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 14, 2009, 02:43:10 MD »
sigurisht qe po

cdo gje e ka 1 fillim e 1 mbarim

asgje nuk eshte e perjetshme .... keshtu mendoj une te pakten
pa nenshkrim fare :D

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 14, 2009, 03:58:53 MD »
po kot o, thot dhe ajo ta provoje nje here, dhe e provon, dhe mbaron!  :D
u sa e thelle.... :D
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #43 Me: Nëntor 14, 2009, 04:02:26 MD »
mbaron se fillon nje tjeterRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Pse mbaron nje dashuri????
« Pergjigju #44 Me: Nëntor 14, 2009, 04:02:58 MD »
mbaron se fillon nje tjeter

jo gjithmone
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!