Autori Tema: Pengjet e dashurise....  (Lexuar 1337 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sibora

 • E harruar
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 0
 • Popullariteti: 3
Pengjet e dashurise....
« Me: Mars 07, 2009, 09:54:45 MD »
Ju ndodh..ne jete te ndaheni per nje arsye apo tjetren....ceshtje njerezore.Sigurisht ju mbetet dicka peng ne zemer....qe nuk e realizuat bashke.
Une kam vec dy pengje.

Nje foto e perbashket..qe su be kurre...
dhe nje nate e plote me te.....te zgjohesha nje here ne krahet e tij...duke i thene"Mirmengjes bote."
Mirmengjes jete

Jashtë Linjë FELIX

 • BUZEQESHI JETES DHE DO TE BUZEQESH DHE AJO TY
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 189
 • Popullariteti: 1
Pengjet e dashurise....
« Pergjigju #1 Me: Mars 14, 2009, 06:11:34 MD »
po me pelqen shum kjo shprehje...PENG I DASHURISE...teper e bukur....qofsha gjate i tille.... [givelove]
ky eshte vetem opinioni im...as ligj as vertetim dhe as fjali e shejte

Jashtë Linjë wannaxaxa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Pengjet e dashurise....
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 29, 2018, 10:31:12 PD »
po me pelqen shum kjo shprehje...PENG I DASHURISE...teper e bukur....qofsha gjate i tille.... [givelove]

?????? maxbet
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 29, 2018, 10:33:45 PD nga wannaxaxa »