Autori Tema: me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?  (Lexuar 10913 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #30 Me: Shtator 07, 2010, 12:03:08 PD »
ne meshkujt jepemi me shume mbas pamjes se jashtme

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #31 Me: Shtator 10, 2010, 02:11:29 MD »
e verteta ne M


Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #32 Me: Shtator 10, 2010, 11:57:26 MD »
po tani ka qe dhe M  bien te paret
por te shumtat hera bien f jan pak si me mendje lehta pa ofendim!

Ky dhe te ofendon dhe te urdheron mos te ofendohesh!  [uhmm]
Dmth te biesh ne dashuri qenka mendjelehtesi? E pranoj, nqs ndodh qe bie ne dashuri sapo te takon...
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #33 Me: Shtator 11, 2010, 11:03:36 PD »
meshkujt nuk eshte s ebien ne dashuri shpejt atyre thjesht ne fillim u behet fiksim nje gocee bukur psh  [laugh1] [laugh1] ndersa femrat edhe mund te bien po qe noj njina me zemer te dobet  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #34 Me: Shtator 11, 2010, 12:31:24 MD »
Ketu nuk mund te kemi nje pergjigje definite.Kjo varet nga karakteri i njeriut.
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë meemira

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 28
 • Popullariteti: 2
  • Meemira.com - Go Free
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #35 Me: Shtator 12, 2010, 07:07:54 MD »
Meshkujt jane te paret qe cmenden...kjo si shkak i


Nje here qe ka kaluar cmenduria...mashkulli fillon edhe logjikon me tru.
Femrat bien ne dashuri me vone.Kjo sepse jane me pak aktive sesa meshkujt.

Ky raport ndryshon me kalimin e moshes kur femra kur kalon moshen 26-30 vjece...kjo sepse mashkulli pas asaj moshe nuk bie kollaj ne dashuri e femra shtyhet shume per te ztabilizuar nje raport. <kissing lips>

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #36 Me: Shtator 12, 2010, 08:16:37 MD »
Moj cupa ti sapo erdhe dhe mesove sesi vihen fotot ketu..si dhe ku e mesove? S'po ja dal dot..
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #37 Me: Shtator 12, 2010, 08:40:16 MD »
meshkujt bien,po ashtu si bin shpejt,dalin dhe shpejtRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë meemira

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 28
 • Popullariteti: 2
  • Meemira.com - Go Free
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #38 Me: Shtator 12, 2010, 10:11:11 MD »
Moj cupa ti sapo erdhe dhe mesove sesi vihen fotot ketu..si dhe ku e mesove? S'po ja dal dot..

Sapo kam bere dhe nje prezantim kur erdha,megjithate doja te thoja se meemira eshte marke.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #39 Me: Shtator 12, 2010, 11:08:37 MD »
dashuria nuk eshte gar... s'ka ndo1 turp sikur mashkulli apo femra....pffffffff pa lidhje fare.. s'me intereson kush bie ne dashuri perpara apo mbrapa ;D ;D

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #40 Me: Shtator 12, 2010, 11:11:10 MD »
Varet se cili nga ata i ka ndjenjat e tij me mir nen kontroll !!!
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #41 Me: Shtator 12, 2010, 11:12:46 MD »
si mund ta permbash nen kontroll ndjenjen ? he ma thuaj ti mqs  e paske  thjeshtuar ndjenj=nen kontroll  lol

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #42 Me: Shtator 12, 2010, 11:13:45 MD »
dashuria nuk eshte gar... s'ka ndo1 turp sikur mashkulli apo femra....pffffffff pa lidhje fare.. s'me intereson kush bie ne dashuri perpara apo mbrapa ;D ;D
Me pelqen se ke ndryshuar goxha .
Me ne fund ke hyre ne shina  [cheers]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #43 Me: Shtator 12, 2010, 11:19:27 MD »
dashuria nuk eshte gar... s'ka ndo1 turp sikur mashkulli apo femra....pffffffff pa lidhje fare.. s'me intereson kush bie ne dashuri perpara apo mbrapa ;D ;D
Me pelqen se ke ndryshuar goxha .
Me ne fund ke hyre ne shina  [cheers]
ta gezosh 69 dhe ti   :))

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #44 Me: Shtator 12, 2010, 11:23:19 MD »
hahaha
Pervec grus do kujdesesh dhe ti,ta mirmbash 69 time  [teasing]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.