Autori Tema: me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?  (Lexuar 11259 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ganja baby

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1475
 • Popullariteti: 3
 • rasta far-I marjuana jet pace bomboklat
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Me: Korrik 18, 2008, 09:38:55 MD »
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F? BOOOOM

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #1 Me: Korrik 18, 2008, 09:48:55 MD »
po tani ka qe dhe M  bien te paret
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë ganja baby

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1475
 • Popullariteti: 3
 • rasta far-I marjuana jet pace bomboklat
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #2 Me: Korrik 18, 2008, 09:51:43 MD »
po tani ka qe dhe M  bien te paret
por te shumtat hera bien f jan pak si me mendje lehta pa ofendim!

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #3 Me: Korrik 18, 2008, 09:54:37 MD »
po tani ka qe dhe M  bien te paret
por te shumtat hera bien f jan pak si me mendje lehta pa ofendim!
jane be M me keq se femrat excusez
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #4 Me: Korrik 18, 2008, 10:34:09 MD »
femra
« Redaktimi i Fundit: Korrik 31, 2008, 02:27:07 MD nga edlira »

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #5 Me: Korrik 18, 2008, 10:39:05 MD »
femra
« Redaktimi i Fundit: Korrik 31, 2008, 02:27:18 MD nga edlira »

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #6 Me: Korrik 18, 2008, 11:54:29 MD »
mos u mundoni kaq shume se ju prishet tastiera! :P

une mendoj qe asnje sbie kollaj
nje gje eshte e sigurt kur bie njeri nuk bie tjetri

duke par qe femrat jane me te lidhura me ndjenjat
atyre u takon
por duke par edhe qe bota ka ik per lesh
ndodh qe te bien meshkujt!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #7 Me: Korrik 19, 2008, 09:25:44 PD »
BESOJ SE VARET NUK I DIHET DHE MESHKUJT KAN NDJENJA
« Redaktimi i Fundit: Korrik 21, 2008, 08:34:23 PD nga edlira »

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #8 Me: Korrik 20, 2008, 11:41:45 MD »
femra bie shpejt edhe del me shpejte se meshkujt

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #9 Me: Korrik 20, 2008, 11:43:15 MD »
hahahaha
ti duket qe ske ren ne dashuri
ska te thoj ajo qe po re shpejt ngrihesh shpejt
te duhet te njofesh nje tip me cilesit e mia ti
verja objektiv jetes tende te kuptosh dicka rreth jetes! ;)
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #10 Me: Korrik 20, 2008, 11:44:54 MD »
hahahaha
ti duket qe ske ren ne dashuri
ska te thoj ajo qe po re shpejt ngrihesh shpejt
te duhet te njofesh nje tip me cilesit e mia ti
verja objektiv jetes tende te kuptosh dicka rreth jetes! ;)
ndoshta eshte edhe e verte kjo qe thua, tani se mora vesh une po me propozon ti??lool

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #11 Me: Korrik 20, 2008, 11:46:55 MD »
po ti prit nje here o njeri i paduruar
te prezantohemi!
une ste njof fare ty?
ti si thua po te propozoj
po e quajte kete propozim ti
kushedi si te propozojne ty?
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #12 Me: Korrik 20, 2008, 11:48:20 MD »
po ti prit nje here o njeri i paduruar
te prezantohemi!
une ste njof fare ty?
ti si thua po te propozoj
po e quajte kete propozim ti
kushedi si te propozojne ty?
hahhaha sa kam qeshur , ore do apo nuk do ?? se po te propozoj une pra.lool

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #13 Me: Korrik 21, 2008, 12:01:42 PD »
uaaa
po ti mos fol ma kaq nenkuptime o zemer se me merren mend mua! :P
eshte nat efektin e jep neser ne mengjes! :-*
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
me thoni kush bie ne dashuri perpara M F?
« Pergjigju #14 Me: Korrik 21, 2008, 12:03:19 PD »
neser nuk mbaj mend gje une, me vjen keq. Mendimet i mori nata pastaj.