Autori Tema: <<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>  (Lexuar 3693 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Cili motiv eshte per ju aq i patolerueshem, sa do i jepnit menjehere fund, nje raporti dashurie...?


Une s'do mendohesha as 2 sek...nese kuptoj qe zemra e tij, nuk rreh me per mua... :)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #1 Me: Gusht 14, 2008, 10:41:31 MD »
Tradhetia

Jashtë Linjë Akon

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 129
 • Popullariteti: 0
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #2 Me: Gusht 15, 2008, 11:29:48 PD »
ndergjegjja

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #3 Me: Gusht 15, 2008, 12:30:51 MD »
ndergjegjja
hhahahhhahahahahaaaaaaaaaaaa  ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #4 Me: Gusht 15, 2008, 12:38:51 MD »
Nuk jam dakort me ty mondiana....ka momente ne jete qe njeriu eshte konfuz...dhe edhe pse e kupton qe zemra e tij/saj, nuk i dihet ku bredh, mundohesh me te gjitha forcat ta mbash forte per vehte!
Per mua motivi me i rendesishem eshte nese me kerkon te mohoj familjen!

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #5 Me: Gusht 15, 2008, 01:05:52 MD »
nqfs me tradheton per se dyti
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #6 Me: Gusht 15, 2008, 04:59:59 MD »
Nuk jam dakort me ty mondiana....ka momente ne jete qe njeriu eshte konfuz...dhe edhe pse e kupton qe zemra e tij/saj, nuk i dihet ku bredh, mundohesh me te gjitha forcat ta mbash forte per vehte!

Per mua motivi me i rendesishem eshte nese me kerkon te mohoj familjen!

Per te qene me e qarte...Mistrece...

Per hater te zemres...mund te duroj gjera, qe pak kush i duron...
Por asnjehere s'mund te toleroj dashurine fallco, te atij qe me rrin afer mua...ndersa zemra po i plas per tjetren...

Sot ka raporte dashurie, qe mbarojne per arsye palidhje...sepse egoizmi eshte i madh...dhe falja s'praktikohet me...
por ka dhe nga ato, qe vazhdojne kot me kot...per inertesi te rethanave...edhe pse s'ka me dashuri, nga ana e njerit prej partnereve...
Per kete thashe...una... :-* :-*
 


Ndersa per konfuzionin qe the ti...une fal kohe pa afat, deri ne kthjellim te ndjenjave... :)
 

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #7 Me: Gusht 16, 2008, 01:30:02 PD »
dashuria...eh dashuria
do ta falja per gjithcka ne bote... :-\do ta urreja per gabimet dhe me pas do ta deshiroja deri ne marrezi ......
dhe tradhtine do t ja falja nqs me kerkonte te falur me shpirt  :-[ :-\por ama vetem njehere....
ata qe dashurojne dine te kuptojne gjithcka tek i/e dashura tyre....
i vetmi motiv qe do i jepja fund do te ish kur ai vet do me thosh qe jam i dashuruar me dike tjeter
i jap te dy duart..... dhe sikur te mepas te  shtrihet zvarre e te kerkoj te falur......falje s ka
s ka me kthim prapa......
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë federali007

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1176
 • Popullariteti: -5
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #8 Me: Gusht 18, 2008, 04:36:19 PD »
Ku i hyn aq shume vetja ne qef sa do te shkoje me gjith lagjen

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #9 Me: Gusht 21, 2008, 12:21:40 MD »
per tradheti nuk do falja askend

Jashtë Linjë erka

 • karamelja e durresi
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1451
 • Popullariteti: -1
 • Mos i jep dite jetes tende.jepi jete ditve te tua!
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #10 Me: Gusht 24, 2008, 02:53:35 PD »
per munges respekti dhe normalisht ndjenjat fallco
Sikur gjithe djajt e botes te kishin fytyren tende,ferri do te ishte parajse!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #11 Me: Gusht 25, 2008, 05:20:47 MD »
Kur kuptoj se une nuk jam qendra e rruzullit tokesor per te,dhe se rruget ku ne ecim nuk na perputhen gjekundi.

Pra me nje fjale,kur dashuria jone bazohet vetem ne fjalet dhe ne asgje.
pse mi kshu te mashtronkat ty njerzit.... ;D ;D ;D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #12 Me: Gusht 25, 2008, 11:31:52 MD »
eeee qenke nga ato te rrezikshmet ti ee ;D ;) :-*

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #13 Me: Gusht 25, 2008, 11:53:11 MD »
GENJESHTRAT  NUK  I  FAL  >:(

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>
« Pergjigju #14 Me: Gusht 27, 2008, 04:42:07 MD »
ne qofte s me merzitet  :-\  :-\  :-\  :-\  :-\  :-\
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US