Autori Tema: Ka mbarim ndjenja e dashurisë?  (Lexuar 16358 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #75 Me: Qershor 12, 2010, 11:00:43 PD »
Amiiiiiiiiiiiin te rrojme vete  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #76 Me: Qershor 12, 2010, 11:01:25 PD »
anjehere

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #77 Me: Qershor 12, 2010, 11:19:40 PD »

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #78 Me: Qershor 12, 2010, 11:20:17 PD »
qenka me keq nga nje semundje [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #79 Me: Qershor 12, 2010, 11:21:09 PD »
qenka me keq nga nje semundje [laugh1]
vdekjeprurese  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #80 Me: Qershor 12, 2010, 07:38:34 MD »
Po [tongue3]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #81 Me: Qershor 12, 2010, 07:39:07 MD »

Jashtë Linjë IL PARADISO

 • COMUNQUE SIA QOMUNQUE VADA RICORDI,IMMAGINI,EMOZIONI CI APPARTENGANO E VIVONO DENTRO DI NOI!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3979
 • Popullariteti: 146
 • LA VITA E UN BRIVIDO CHE VOLA VIA
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #82 Me: Qershor 16, 2010, 09:35:22 MD »
po edhe jo [trullosur]
Scegli il silenzio e le stelle


Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #83 Me: Qershor 16, 2010, 11:17:21 MD »
sa here afrohet nga fundi sec merr nje vrull dhe rinis me me force me vullkanike me shperthyese...ose me duket mua!! ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #84 Me: Qershor 19, 2010, 11:05:08 PD »
Edhe mund te ket
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #85 Me: Qershor 20, 2010, 10:31:42 MD »
per disa edhe po
po per disa eshte si nje burim qe nuk shter kurre

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #86 Me: Qershor 21, 2010, 05:00:24 PD »
nqs. duhet te flas ne teori do te thoja edhe une qe mund te zgjase pergjithmone...........
po te flas personalisht...:nuk ka dashuri qe reziston perjetesisht,mund te ndodhe vetem nqs. eshte jeta qe mbaron perpara dashurise!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #87 Me: Qershor 21, 2010, 01:32:02 MD »
Nese don nje person sinqerisht per mu ska mbarim ndjenja e dashurise..nese ate person se don 100 % atehere dihet qe nje dite shuhet edhe ajo qe ndjeje per te.
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #88 Me: Qershor 21, 2010, 01:38:47 MD »
Vagabonda po flet si ne perralla noku.  ;)
Dashuria, ajo e verteta qe na vjen vetem njehere ne jete nuk mbaron, por me siguri transformohet. Nuk eshte me ai pasion i pare, por kur lindin femijet transformohet dhe mendoj se behet diçka me bukur, me e pjekur, nuk eshte me ajo dashuria rinore.
Pra, e njejta dashuri nuk mund te zgjase kurre gjithe jete, ajo nese eshte e zonja do perballoje furtunat e jetes, pak nga pak do fermentohet dhe do behet si ajo vera e vjeter...nese jo, fundi eshte pas porte.
« Redaktimi i Fundit: Qershor 21, 2010, 01:41:05 MD nga Mistrece »

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #89 Me: Qershor 21, 2010, 01:40:49 MD »
se ka thene kot cekja po te rrish 20 vjet me gruan te behet si moter [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]