Autori Tema: Ka mbarim ndjenja e dashurisë?  (Lexuar 16357 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #105 Me: Mars 10, 2011, 09:04:50 MD »
Po
A c'ja ke fut kot mi goc  >:D

Ktu flitet per cdo lloj dashurie dhe dashuria s'ka mbarim kurre  >:D  Nuk dashuron nje person por mund te dashurosh lulet,vete jeten etj  [teethsmile]


Fole ti  [uhmm], ka dhe pik . Shum njerz qe kalojn ne depresjon nuk dashurojn asgje ;) 
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #106 Me: Mars 10, 2011, 09:05:43 MD »
Po
A c'ja ke fut kot mi goc  >:D

Ktu flitet per cdo lloj dashurie dhe dashuria s'ka mbarim kurre  >:D  Nuk dashuron nje person por mund te dashurosh lulet,vete jeten etj  [teethsmile]


Fole ti  [uhmm], ka dhe pik . Shum njerz qe kalojn ne depresjon nuk dashurojn asgje ;)  
hehe po dhe ato qe kalojne ne depresion dashurojne vetmine!!!!! ose asgjene!

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #107 Me: Mars 10, 2011, 09:07:18 MD »
Po
A c'ja ke fut kot mi goc  >:D

Ktu flitet per cdo lloj dashurie dhe dashuria s'ka mbarim kurre  >:D  Nuk dashuron nje person por mund te dashurosh lulet,vete jeten etj  [teethsmile]


Fole ti  [uhmm], ka dhe pik . Shum njerz qe kalojn ne depresjon nuk dashurojn asgje ;) 
hehe po dhe ato qe kalojne ne depresion dashurojne vetmine!!!!!

Ou ?  Prandaj perfundojn gjithmon me nje BAM ?  [rolleyes1] ( zhurma e pistoletes kjo ë :p )
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #108 Me: Mars 10, 2011, 09:09:05 MD »
Vetem atehere kur i mbush mendjen vetes se ka mbaruar !
« Redaktimi i Fundit: Mars 10, 2011, 09:14:55 MD nga Faith »

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #109 Me: Mars 10, 2011, 09:09:25 MD »
Po
A c'ja ke fut kot mi goc  >:D

Ktu flitet per cdo lloj dashurie dhe dashuria s'ka mbarim kurre  >:D  Nuk dashuron nje person por mund te dashurosh lulet,vete jeten etj  [teethsmile]


Fole ti  [uhmm], ka dhe pik . Shum njerz qe kalojn ne depresjon nuk dashurojn asgje ;) 
hehe po dhe ato qe kalojne ne depresion dashurojne vetmine!!!!!

Ou ?  Prandaj perfundojn gjithmon me nje BAM ?  [rolleyes1] ( zhurma e pistoletes kjo ë :p )
C'rendesi ka se ku perfundojne!!! ka raste ku keto persoba dashurohen dhe me psikologun!!! Ose me fantazine!  >:D

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #110 Me: Mars 10, 2011, 09:13:52 MD »
Shum i thell je ti zogu  [teethsmile] kunderpergjigjet e tua sme bejn te ndryshoj mendim  ;D
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #111 Me: Mars 10, 2011, 09:41:47 MD »
Shum i thell je ti zogu  [teethsmile] kunderpergjigjet e tua sme bejn te ndryshoj mendim  ;D
E kam mar vete per siper kte gje,...do e shofesh ndryshimin  >:D

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Ka mbarim ndjenja e dashurisë?
« Pergjigju #112 Me: Mars 13, 2011, 08:51:03 MD »
Dashuria eshte hija e kohes!

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!