Autori Tema: Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...  (Lexuar 36300 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
JO ASNJEHERE
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ERALDI-UK

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 940
 • Popullariteti: 4
PER MENDIMIN TIM ESHTE GABIM TE DASHUROHESH NEPERMJET INTERNETIT SE NUK E DIN ME CFARE NJERIU KE TE BESH TEK PO SHIKOJA NJE FILEM QE NJE QUN U DASHURU ME NJE VAJZE NE INTERNET DHE KUR E LAN TE TAKOHEN DIKU PA QE ISHTE DASHURUAR ME TE MOTREN  KY ISHTE NJE ZHGENJIM I MADHE PER TE DY
DISA MBETURINA FLASIN KEQ DHE PLEHRAT JU BESOJNE........

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
JO ASNJEHERE
0

as une ....e  provojme njehere te dashurohemi bashke
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë Le pikkole scemine

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 149
 • Popullariteti: 0
po edlira si puna jote se kur je e dashuruar ste intereson se ku e ke njohur ,se sa larg eshte nga ti,por vec dashuroesh dhe pik ske ca ti bash.
vorrei essere una tua lacrima..
për nascere dai tuoi occhi...
vivere sul tuo viso...
e morire sulle tue labbra!!!!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
po edlira si puna jote se kur je e dashuruar ste intereson se ku e ke njohur ,se sa larg eshte nga ti,por vec dashuroesh dhe pik ske ca ti bash.
eeeeee..... :(

Jashtë Linjë Boy_cokollat

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 21
 • Popullariteti: 0
po u dashurova por ajo u fejua me nji tjeter

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
u dashurova nga ora 5
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
u dashurova nga ora 5
Qenke dashuruar heret ti... ;D


P.s Sibora me ke prekur me ate shkrimin me siper. :)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
never  !!!
se duroj dot kte lloj dashuri. . pse se thoni hapur , qe dashuroheni mbas ca shkronja qe ju pelqejn, ju bejn qejfin njerez qe nuk ju njohin absolutisht. vetem  athere kur vjen momenti edhe  zbuloni se cfare njeriu eshte mbas kornizes te shkronjave ja krisni vrapit pa kthyer koken mbas ;D ;D
humbje kohe te vrasesh trurin me 1 qe se njeh dhe sidomos , kur ta ben qejfin hm, eshte dicka qe mua personalisht nuk me nuhat ok !!!

Jashtë Linjë ERALDI-UK

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 940
 • Popullariteti: 4
AS NUK KA PER TE NDODHUR ASNJEHERE [praying]
DISA MBETURINA FLASIN KEQ DHE PLEHRAT JU BESOJNE........

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
AS NUK KA PER TE NDODHUR ASNJEHERE [praying]
  [bravo]

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
u dashurova nga ora 5
Qenke dashuruar heret ti... ;D


P.s Sibora me ke prekur me ate shkrimin me siper. :)

E KAM VENE RE TI DASHUROHESH ME VONE NGA ORA 6 ME DUKET ;) ;D
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Une dashurohem ne midnight. [teethsmile]

Jashtë Linjë flammableclea

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • Time is what we want most, but what we use worst.
Pytje normale per mu kjo sepse bash me ka ndodh kjo edhe jemi taku jemi bashk qee hahaha.Me mir ish me njoft permes netit se sa jasht saj po dilnin me besnik.Veq pritni edhe naj dit kur te ju tregoj se u martova heheheheh [clap3] [cheers]

ishalla ishalla    [clap3] [clap3] [clap3]
“God bless thee; and put meekness in thy mind, love, charity, obedience, and true duty!”

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Une dashurohem ne midnight. [teethsmile]

JO MOS TE LUTEM.......JO SE NE MIDNIGHT BVEN GABIME.....
ME MIRE MENDOHU NJEHERE......
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI