Autori Tema: HEJ ....ZEMER  (Lexuar 21086 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
.
« Pergjigju #90 Me: Korrik 29, 2011, 12:05:59 PD »
Po si arritem deri ktu ?! Tna vij turp nga vetja ... Gabimet tona mal ! Sa u deshem e sa e ruajtem nj tj , ne fund lenduam aty ku smban me , un e di qe edhe ti,ashtu si une,mban meri e inat,ndoshta percmim ... Sa pa lidhje as te huaj sjemi por armiq ,vrases te ndjenjes reciproke ...smund te ndaheshim ndrryshe kurrsesi :( ...

Sme urove per ditlindje dhe mire bere , cte mire ti urojm nj tj kur vet shkatrruam cfare mundem,slam vend as per respekt,kush ka kurajon te rikujtoj magjit tona ? Kujt ja ben zemra ? Zemra nuk rreh me , as vuan ... Thjesht me mungon vetja kur isha me ty , me beje interesante , me frymzoje , me magjepsje...te kisha shokun me te mire o dreq ...


Jashtë Linjë HeRa

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 583
 • Popullariteti: 8
 • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
.
« Pergjigju #91 Me: Tetor 15, 2011, 12:30:58 PD »
Hej zemer prej shume kohesh te kam lene pa nje Emer !!
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!

Jashtë Linjë missi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1384
 • Popullariteti: 57
 • Gjithcka tek Ty me pelqen $★★★★★? yll je
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #92 Me: Nëntor 08, 2011, 04:06:44 MD »
hej...... zemer kurta shoh vetem emrin se je  ON  wowwwww......  [arrow]
misSi★&mis$ter★....??

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #93 Me: Janar 28, 2012, 04:53:15 MD »

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #94 Me: Shkurt 18, 2012, 10:29:39 PD »
.....................ndjej se me ka marre malli :)
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #95 Me: Shkurt 20, 2012, 12:34:53 PD »
Hej...shpirt….
Ti nuk di nje gje,
Qe vjeshtes dashuria ime ngathtesohet
dhe
se si me kercen gjoksi nga dhembshuria per ty.
Por nuk eshte vone kurre t’i njohesh heronjte,
O zemër…

Bekoje Zot, farën e dashurisë!


e riperseris...
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #96 Me: Mars 11, 2012, 02:20:49 MD »
me fal qe po te quaj zemer ...por te kam harruar emrin  [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Fiamma

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #97 Me: Maj 05, 2012, 08:03:00 MD »
hej zemer cfare do bejme per darke? [kiss3]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #98 Me: Maj 08, 2012, 10:59:36 MD »

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #99 Me: Korrik 17, 2013, 07:17:19 MD »
Me dhurove urrejtjen e un kokrra katiles spo te tham falimnderit