Autori Tema: HEJ ....ZEMER  (Lexuar 21111 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 13, 2009, 07:10:04 MD »
HEJ ZEMER

MOS MU TRISHTO...TRISHTIMI YT ME BEN TE VUAJ .....TE MALLKOJ VETEN DHE DITEN QE LINDA...
NQS UNE JAM SHKAKU I TRISHTIMIT TEND DENOME ZEMER DUKE MOS U TRISHTUAR......


Mos u trishto me te trishuarin se i trishtuari te trishton   
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 13, 2009, 07:15:09 MD nga Together_Forever »
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 14, 2009, 12:31:53 PD »
hej zemer... ku je se je humb krejt  [mrgreen]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 14, 2009, 12:34:38 PD »
Hej zemer te tradhtova me nje bjonde e kishte radhen sonte
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 14, 2009, 12:36:44 PD »
hej zemer..... nuk jam me e dashuruar me ty  [mrgreen]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 14, 2009, 12:38:14 PD »
zemer sme prish pune  ka plot te tjera
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 14, 2009, 12:39:11 PD »
Hej ....zemer me kap dhe me dergo ne shtrat se me erdhi gjumi :D
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 14, 2009, 12:41:20 PD »
hej zemer...nuk me ke merituar !
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 14, 2009, 12:44:32 PD »
zemer mos u merzit
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #38 Me: Nëntor 14, 2009, 12:45:04 PD »
hej zemer....sma ndjen hic
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 14, 2009, 12:46:17 PD »
zemer do kthehesh prape te une
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 14, 2009, 12:50:55 PD »
Hej zemer mos shpreso kot
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 14, 2009, 01:01:11 PD »
hej zemer....me harro! une nuk jam per tu shitur .. [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 14, 2009, 01:03:08 PD »
Hej zemer..........mos me boj te qaj me lot [cryingorverysad]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #43 Me: Nëntor 14, 2009, 01:22:05 MD »
hej zemer....me harro! une nuk jam per tu shitur .. [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
HEJ ....ZEMER
« Pergjigju #44 Me: Nëntor 14, 2009, 04:44:02 MD »
hej zemer....me harro! une nuk jam per tu shitur .. [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

hej zemer....qesh qesh se te shtohet jet  [rlmao]
Alors on Danse