Autori Tema: E dashura juaj ngel shtatezan!  (Lexuar 10736 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Me: Gusht 04, 2008, 03:24:17 MD »
Ateher, Cfare do te beni..........
Martesa apo aborti.....

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #1 Me: Gusht 04, 2008, 03:47:27 MD »
do ti ket binjak...si do qe te vjen kemi cfar me da :)

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #2 Me: Gusht 05, 2008, 12:37:28 MD »
te vrase veten me mire,

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #3 Me: Gusht 05, 2008, 02:14:56 MD »
Ateher, Cfare do te beni..........
Martesa apo aborti.....

Pse martese, pse abord...?

Per mentalitetin shqiptar...mbase...
por bota ka perparuar...
Nese femra deshiron kete bebe,
s'do te thote patjeter qe duhet te martohet...
dhe nese s'eshte akoma e martuar...s'do te thote qe duhet te abordoje...

Ndersa meshkujt jane te lire te shprehen...por ajo qe vendos eshte vetem femra...
Ne moshen 18-vj...ketu del nga sistemi shkollor...
si minimum me nje zanat, qe te lejon ne menyre dinjitoze, pavaresine nga familja...
Pavaresia sjell zgjedhje te pavaruara...

Dhe pastaj ketu...i kane kaluar etapat e gjykimit, qe sa e sa dekada te kaluara...
Nje argument i tille...eshte pak problem ne nje adoloshente, pse s'eshte e vetedijshme per ate qe e pret...
por vajza beqare, qe jane nena...ka shuuuuume.... :)Jashtë Linjë federali007

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1176
 • Popullariteti: -5
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #4 Me: Gusht 18, 2008, 05:27:33 PD »
Bah
ti voj shqelmin nfyt me vjen turp pre shkeve thon qe boni trimeri me femrat

ta abortoj eshte vertete krim

po e mori vesht familja e saj ta cajn kafken

kush mbetet
e para te vratesh veten
e dyta ta gezosh per grua.
E treta ..bah...e thoni ju

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #5 Me: Gusht 18, 2008, 10:29:45 PD »
E treta federal?...
Te mbash pergjegjesi per veprimet qe ben!

Jashtë Linjë ganja baby

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1475
 • Popullariteti: 3
 • rasta far-I marjuana jet pace bomboklat
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #6 Me: Gusht 18, 2008, 11:41:48 PD »
ngjiti emrin federal oo8  ;D

Jashtë Linjë federali007

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1176
 • Popullariteti: -5
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #7 Me: Gusht 18, 2008, 02:15:48 MD »
Po te vras veten nuk mbaj pergjithesi mo .koken cafte pastaj

veten nuk e vras
do mundohem te mbaj pergjithesi

ska rruge tjeter
mbase

do ishte kopje e mire ate e bire
federali007 me federali008

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #8 Me: Gusht 18, 2008, 05:15:57 MD »
ta heqi mer  ;)

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #9 Me: Gusht 18, 2008, 05:18:00 MD »
ta heqi mer  ;)
Qysh ore ta heqi....e di qe rrezikon nje femer po abortoj te mos bej me femije?
Nuk eshte me thjeshte te mbash pergjegjesi per aktet e tua?Bledo...qejfi do paguar!

Snow_white

 • Vizitor
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #10 Me: Gusht 18, 2008, 05:19:15 MD »
E dashura juaj ngel shtatzene  :o :o :o   Urime do behesh baba qe ne kete moshe :D

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #11 Me: Gusht 18, 2008, 05:19:34 MD »
do martohesha asnjeher nuk do beja abort tamam si nje krim eshte ;) kur e kam ber nje veprim te till tani coje deri ne fundSnow_white

 • Vizitor
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #12 Me: Gusht 18, 2008, 05:24:07 MD »
Po pse te martohesh mo Adi nese je i ri ??Martesa qeka zgjidhja e vetme nese se do mjaftueshem ate vajze per te kaluar gjithe jeten?Pastaj do perfundosh te fajsosh femijen per pakenaqesite e tua.Nese femra do ta mbaje le ta mbaje beben dhe ti si shkaktari i kesaj shtatzanie dhe babai i femijes duhet qe te paguash per rritjen e tij.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #13 Me: Gusht 18, 2008, 05:25:32 MD »
nji tas pershesh me shum...sbehet gjo :P

Jashtë Linjë ganja baby

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1475
 • Popullariteti: 3
 • rasta far-I marjuana jet pace bomboklat
E dashura juaj ngel shtatezan!
« Pergjigju #14 Me: Gusht 18, 2008, 05:26:49 MD »
apo me fasule  ;D