Autori Tema: Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....  (Lexuar 17653 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë a129a

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2160
 • Popullariteti: 39
 • Ngadal vdes ai qe behet skllav i zakonit...
Do i rekomandoja komshiun tim dentist pastaj shohim.....
kush nuk eshte zot i mendimeve te tij, nuk mund te jete zot i veprimeve te tij...

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 22, 2008, 08:31:21 MD »
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SHEFIT TIM SA HERE E PUTH NE MENGJES PER TA PERSHENDETUR WEEEEEEEEK  [angry3]...CA EREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  [silly] [silly] [silly] [silly] [silly] [silly]
KURRE NE BOTEV S DO DASHUROJA NJE PERSON TE TILLE.......DHE PO TE ISH I RENE NGA QIELLI
DHE S KA TE BEJE FARE ME PAPASTERTI ME KANE THENE SE VJEN DHE NGA SEMUNDJE TE STOMAKUT O SE DO CFARE NUK ESHTE VETEM CESHTJE DHEMBESH.....
IMAGJINO KUR TE PLAKET DHE TE KETYE PROTEZZA E PRAP TI VIJE ERA.....IIII MAMIIIIIIIIII  [cryingorverysad] [raisedeyebrow]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 22, 2008, 08:38:33 MD »
shikohet njeriu

pore gojes i ve dhe nje C4 dhe rregullohet ;rolf; ;rolf;
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 22, 2008, 08:40:06 MD »
shikohet njeriu

pore gojes i ve dhe nje C4 dhe rregullohet ;rolf; ;rolf;
C4  ;surprised; ;surprised; ;surprised; ;surprised; ;surprised; ;surprised;
KU E NJEF TI ME C4  ;surprised; ;surprised; ;surprised; SE NA HABISE

POR MOS ME DAL NGA TEMA TI I KE DHEMBET QELIBAR QAFSHA T GJITH ..... ;veryhappy;
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 22, 2008, 09:38:21 MD »
jo kurr iiiiiiii kur ta puthja do me vinte per te vjell ;twistedevil; ;twistedevil; ;twistedevil;Jashtë Linjë AZZURRA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2511
 • Popullariteti: 14
 • Life Goes On.....
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #5 Me: Dhjetor 22, 2008, 09:51:46 MD »
pffffffffff

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #6 Me: Dhjetor 22, 2008, 10:01:49 MD »
Eshte pyetja me me spec qe kam degjuar ndonjehere....
Dhe per kte si jap fare pergjigje  ;tongue; ;rolf; ;rolf;

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #7 Me: Dhjetor 22, 2008, 10:06:52 MD »
oj oj oj un per her te par po ndigjoj se ka njerez qe i vjen era ne goj sa per dhembet e prishur ndodhet dentisti ilace e te tjera as mos e than zoti me puth ndonje vajze ne buzzzzzzzzzzzzz se te neveritet
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #8 Me: Dhjetor 23, 2008, 12:13:47 PD »
mos o zot se kush i ben pershesh per te ngren :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #9 Me: Dhjetor 23, 2008, 01:12:35 PD »
Shikohet njeriu  [nailbitting]

Do kursenim deri sa te vinte dhembe o nene , e cdo gje do ishte parajse pastaj  [tongue3]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë andiii

 • Suprem Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1457
 • Popullariteti: 5
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #10 Me: Dhjetor 27, 2008, 10:16:52 PD »
KAK'A - ka shenuar 2 gola kunder Udinese-s.       JO.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #11 Me: Mars 04, 2009, 03:21:14 MD »
Ne kete kohe qe ka lloj lloj mjetesh per te parandaluar eren e gojes do ishte nje budalla me te vertet e une nuk dashuroj budallej nese do i vinte ere goje do i jepja nje cimcakiz nese ka dhembet e prishur do ja sugjeroja dentistin tim
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #12 Me: Mars 04, 2009, 11:07:38 MD »
E kisha gjet dentistin me profesionalist dhe ja kisha pastru krejt gojen edhe nese ish kon nevoja ja kisha qit krejt dhembet ne tok ja kisha qit artificjal me mir se sa me i ardh era gojes sun  e kisha duru
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë GLOOR

 • IGNORE MODE : ON
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 233
 • Popullariteti: 1
 • Feel My Silence
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #13 Me: Mars 05, 2009, 12:19:05 PD »
Orre une sekuptoj; Keta qe hapin keto tema mos i kane kane kalu gje ne realitet..:huh:..


Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #14 Me: Mars 05, 2009, 12:21:04 PD »
pfffffff...po tallin lesht keto qe bejne keto tema e si?
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...