Autori Tema: Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....  (Lexuar 17965 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Anima

 • Hello sunshine
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 283
 • Popullariteti: -2
 • My diavoletto
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #75 Me: Mars 24, 2009, 11:06:30 MD »
PO nese kish qen e keqe po shum e paster qa kishit bo...qe po folni shum per pasterti....

Te keq ku te ma gjesh mi, eshte lule po qe i paster.  [mrgreen]

Po te keq ne c'kuptim?


Together we are beautiful...

Jashtë Linjë Anima

 • Hello sunshine
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 283
 • Popullariteti: -2
 • My diavoletto
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #76 Me: Mars 24, 2009, 11:09:36 MD »
Ahahahaha jo mi po s'do kishte shanse me m'u afru',  [mrgreen]


Together we are beautiful...

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #77 Me: Mars 25, 2009, 08:41:44 PD »
SDO ta duroja dot  desole   jam alergjike ndaj ererave   
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë summer

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 355
 • Popullariteti: 8
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #78 Me: Mars 26, 2009, 10:10:29 PD »
ahahahahaha per kete jam e bindur kurreeeee.
 po sjane keshtu sbehet fjale [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë sam81

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 123
 • Popullariteti: 0
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #79 Me: Prill 03, 2009, 03:13:35 PD »
Nuk do deshironte njeri te ndodhej ne kete situate. 
Por kush ndodhet duk do mendoj zgjidhjen e menjehere.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #80 Me: Korrik 06, 2010, 01:26:26 MD »
Qyqa kurre edhe sikur te vdes pa dashuri [sick4] [sick4] [sick4] [sick4]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Rockerka

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 211
 • Popullariteti: 3
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #81 Me: Korrik 06, 2010, 01:36:54 MD »
N'cuuk NEVER......
Loti nuk t'sjell dhimbje, por dhimbja të sjell lot.Andaj un nuk them o Zot un kam një dhimbje por o Dhimbje un kam Nje Zot....

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #82 Me: Korrik 06, 2010, 01:39:09 MD »
Kuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeee [sick4] [sick4]

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #83 Me: Korrik 06, 2010, 02:18:56 MD »
hahah si mund te ndodhi
nuk eshte hale qe s'hiqet lol po do i hiqja dhembet hahah

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #84 Me: Gusht 23, 2010, 12:07:07 PD »
Vetem ideja e te qenit me të me cmend e le mo ta dashuroj pffffff [sick4] [sick4] [sick4]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #85 Me: Gusht 23, 2010, 11:27:32 PD »
Po..diten e neserme do i blija nje kolinoz dhe furce me korent dhe do e coja tek dentisti.. [teethsmile]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #86 Me: Gusht 23, 2010, 11:51:40 PD »
Sa shkrime koti  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BATO

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 26
 • Popullariteti: -5
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #87 Me: Gusht 23, 2010, 03:42:49 MD »
JO SKA PROBLEM ,,,,,,DO JA PASTROJA UNE.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #88 Me: Gusht 24, 2010, 03:53:39 MD »
jooooooooooooooooooooooo.......pastertia eshte nje nga elementet me te rendesishme qe duhet me pas nje cun qe te me pelqeje !
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #89 Me: Gusht 26, 2010, 10:40:57 MD »
i them shko  rregullo dhembet pastaj hajde