Autori Tema: Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....  (Lexuar 17654 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë GLOOR

 • IGNORE MODE : ON
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 233
 • Popullariteti: 1
 • Feel My Silence
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #15 Me: Mars 05, 2009, 12:22:25 PD »
Normale;Kete PErshtypje kam edhe une..Se Kuptoj me cfare Llogjike hapet nje teme  Tilee..>?!


Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #16 Me: Mars 05, 2009, 12:28:43 PD »
forum forum o usta murat,me mut temat se sa antaret o usta murat
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë GLOOR

 • IGNORE MODE : ON
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 233
 • Popullariteti: 1
 • Feel My Silence
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #17 Me: Mars 05, 2009, 12:33:28 PD »
po kur ekzistojne 120 tema te njejta..cfare pret te ndodhi..;)


Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #18 Me: Mars 10, 2009, 04:32:49 MD »
Edhe ligji e pranon divorcin me shkak te eres se gojes,,,,,vetem kur e mendoj me shpifet
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë Xhelozi--br

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 50
 • Popullariteti: 1
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #19 Me: Mars 13, 2009, 12:01:07 PD »
booll folet budalliqe te gjith cdo njeri kur veten ne takim lan gojen ose  ben dicka tjeter ka me dhjetra menyra per mos te ardhur ere goja....
vetem se te jet ndoje i cemendur qe te vej co cop
prandaj leni keto imajinata te pa hijshme.......
dashuria eshte dashuri edhe ska te bej  fare me keto qe thoni ju cdo njeri nuk eshte prefekt.....
www.2tinguj.com<??
Berats4ever

Jashtë Linjë FELIX

 • BUZEQESHI JETES DHE DO TE BUZEQESH DHE AJO TY
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 189
 • Popullariteti: 1
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #20 Me: Mars 14, 2009, 05:54:57 MD »
po........ [givelove]
ky eshte vetem opinioni im...as ligj as vertetim dhe as fjali e shejte

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #21 Me: Mars 14, 2009, 06:19:54 MD »
pse jo zemren smund ta komandosh [lovestruck] [grin1]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #22 Me: Mars 18, 2009, 02:21:06 MD »
ja ke fut kot cuore_dei_angeli se nuk komandohet zemra per eren e gojes se dhe ty do te vinte neveri kur ta puthje............un do ti rekomandoja dentistin me te mire ne bote nqs do ta doja aq shume..... [nailbitting]

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #23 Me: Mars 18, 2009, 05:36:24 MD »
era gojes nuk eshte per gjith jeten, ne ditet e sotme ka shume menyra qe goja te mos vije ere.
Nuk mund te hidhet dem nje dashuri vetem se bie goja ere, eshte absurde.
Zemra nuk komandohet se ke te dashuroj pavarsisht nga rrethanat. [mrgreen] [mrgreen]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #24 Me: Mars 18, 2009, 05:39:17 MD »
mir mos u merzit se thash un ashtu.........cuore_dei_angeli

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #25 Me: Mars 21, 2009, 11:07:36 MD »
a ka diqka qe nuk pyesni ketu...?e pamundur nese a jo se miremban higjienen e trupit ne pergjithesi e pamundur ta dua e aq me pak ta puth

Jashtë Linjë Anima

 • Hello sunshine
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 283
 • Popullariteti: -2
 • My diavoletto
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #26 Me: Mars 22, 2009, 12:15:16 PD »
a ka diqka qe nuk pyesni ketu...?e pamundur nese a jo se miremban higjienen e trupit ne pergjithesi e pamundur ta dua e aq me pak ta puth

Vete njeriu ka nje higjene personale, te cilen duhet ta mirembaje. Pastaj sa per temen, ai qe mund te pranoje te puthe nje person qe i vjen goja ere, mund ta beje kete sepse i vjen goja e vete ere, dhe nuk e ndien eren e tjetrit.  [mrgreen]

Vec ideja me tmerron.  [silly]


Together we are beautiful...

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #27 Me: Mars 22, 2009, 12:22:01 PD »
pse kur dashurohesh dashurohesh me njeriun apo me dhembet? Se une u dashurova pa e hapur gojen djali huaj
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #28 Me: Mars 22, 2009, 12:24:31 PD »
pse kur dashurohesh dashurohesh me njeriun apo me dhembet? Se une u dashurova pa e hapur gojen djali huaj
po kur e hapi pastaj ca bone ti'??  [teethsmile]

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Do dashuronit nje person qe i vjen ere goja nga dhembet e prishur?....
« Pergjigju #29 Me: Mars 22, 2009, 12:26:11 PD »
thash po se me tha te lidhesha me te
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE