Autori Tema: Cka eshet me rendesi ne martes  (Lexuar 6947 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë On

 • My Way Or No Way
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 1
 • No Nastradini? No Party!
Cka eshet me rendesi ne martes
« Pergjigju #30 Me: Janar 20, 2012, 07:10:14 MD »
Martesa eshte thjesht nje kontrat sepse mes dy njerzve as nuk shtohet dashuria dhe as nuk pakesohet ne krahasim me para martese , kshu qe nuk do shume shkence kjo teme !

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Cka eshet me rendesi ne martes
« Pergjigju #31 Me: Janar 29, 2012, 04:41:43 MD »
      Te respektosh *Egzistencen * e tjeterit
dhe Te ruash privatesine tende
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Cka eshet me rendesi ne martes
« Pergjigju #32 Me: Korrik 17, 2013, 07:20:42 MD »
besimi e dashuria neser masneser me kismet po u martova do martohem x dashni jo per lekkk

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Cka eshet me rendesi ne martes
« Pergjigju #33 Me: Janar 23, 2014, 11:22:03 MD »
 <godit me karrike> hapsira   [teasing]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Cka eshet me rendesi ne martes
« Pergjigju #34 Me: Janar 26, 2014, 06:52:37 MD »
Mirkuptimi, pavaresia, komunikimi.