Autori Tema: Cila dhimbje eshte me e forte....  (Lexuar 8511 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Me: Shtator 15, 2008, 08:32:24 MD »
Cila dhimbje eshte me e forte ajo...fatkeqesia e nje aksidenti te papritur...te personit qe do?
apo dhimbja e shpirterore, pra kur shikon se ai qe ti e do me gjithe shpirt po te largohet me nje ftohtesi te ngadalte nga ty..
Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #1 Me: Shtator 15, 2008, 08:34:58 MD »
e aksidentit mi dhe pyet  :o
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #2 Me: Shtator 17, 2008, 12:54:24 PD »
aksidentale eshte me e forte larg qofteJashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #3 Me: Shtator 17, 2008, 01:30:55 MD »
e humbjes se njerze te dashur, nuk krahasot me asnje lloj dhembje tjeter.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #4 Me: Shtator 17, 2008, 03:02:55 MD »
kur zbulon qe ai te tradhton....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Paj paj nisja fol

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 502
 • Popullariteti: 2
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #5 Me: Shtator 17, 2008, 08:47:33 MD »
kur ti zen dera gishtat....shum djegin
Tash pse skam femer sdo me then qe jam GAY

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #6 Me: Shtator 25, 2008, 08:18:05 PD »
e aksidentit...

Jashtë Linjë yllirian

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #7 Me: Tetor 02, 2008, 01:04:30 PD »
un medoj deri sa partneri ta tregon te verteten edhe nese te lendon ateher aj ty te don por ne momentin kur aj genjen atyma dashuri nuk ka sepse dashurija asht e VERTETA.

Jashtë Linjë biondii1

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 58
 • Popullariteti: 0
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 06, 2009, 09:41:40 MD »
kur ti zen dera gishtat....shum djegin

ahhahahahahahaha hahahahahhaha,paj paj,a nuk kishe tjeter pergjigje a hahahahahahahahah,hahahahaha ncncnncncnc [laugh1]
Engjull Nuk Kam Lindur Por...As Djall Nuk Jam...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 07, 2009, 03:55:27 MD »
Cila dhimbje eshte me e forte ajo...fatkeqesia e nje aksidenti te papritur...te personit qe do?
apo dhimbja e shpirterore, pra kur shikon se ai qe ti e do me gjithe shpirt po te largohet me nje ftohtesi te ngadalte nga ty..

Padyshim as qe diskutohet:Fatkeqsia e nje aksidenti te papritur,uroj qe te mos ndodhh kurrrrrrrrrrrrrr nje gje e till larg qoftttt
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #10 Me: Shkurt 09, 2009, 03:19:24 MD »
Ca pyetje. >:(
Vihet dashuria para jetes?

Jashtë Linjë anileda

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: -1
 • Dashuria qe ushqehet me dhurata ka gjithmonë uri.
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #11 Me: Shkurt 10, 2009, 08:49:18 MD »
nuk mendoj qe do ishte me mir te ishte aksidenti sepse ne pytje eshte jeta e nje personi edhe pse ndoshta sdo te isha me te, por me mir do ishte qe ai tjetonte sepse tgjitha kalohen ne jet e duhet perballuar edhe humbjen e personit qe do

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #12 Me: Shkurt 11, 2009, 10:57:07 MD »
Humbja e dashuris.......!!!!!!!!!
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #13 Me: Shkurt 11, 2009, 11:05:35 MD »
Humbja e nje jete ne nje aksident..............
Mos na ndodhte kurre
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Cila dhimbje eshte me e forte....
« Pergjigju #14 Me: Shkurt 11, 2009, 11:13:50 MD »
shqelm mes kembeve eshte dhimbje e madhe
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI