Autori Tema: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...  (Lexuar 31141 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #195 Me: Shkurt 18, 2012, 02:18:29 MD »
Reagimet e meposhtme:P


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #196 Me: Maj 13, 2012, 07:50:40 MD »
Ndoshta kujtime te vyshkura . . .

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #197 Me: Maj 13, 2012, 10:56:55 MD »
Zhgenjim nga vetja
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #198 Me: Maj 13, 2012, 11:11:44 MD »
Kujtimet ....te bukura apo jo,gjithmone do ti kujtosh  me shume momentet e bukura dhe do mbetet nje buzeqeshje  fshehur sa here te kujtosh buzeqeshjet qe te dhuronte!

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #199 Me: Maj 13, 2012, 11:14:50 MD »
Dark, zakonisht e keqja dominon mbi te bukuren. Kur ndahesh nga dikush, dicka nuk shkoi mire, kishte dicka negative, edhe kjo le shije me te hidhur se momentet e bukura
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #200 Me: Maj 13, 2012, 11:17:06 MD »
Dark, zakonisht e keqja dominon mbi te bukuren. Kur ndahesh nga dikush, dicka nuk shkoi mire, kishte dicka negative, edhe kjo le shije me te hidhur se momentet e bukura
Ines mua me ndodhe e kunderta ,megjithse nuk shkoi mire ,pati probleme gjithmone kujtoje momentet e bukura ,ndoshta kjo me bene qe te vuaj me shume sepse kujtoje vetem pjesen me te bukur :)

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #201 Me: Maj 14, 2012, 12:34:50 PD »
Goca paskeni vujt icik e  >:D

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #202 Me: Maj 14, 2012, 01:05:53 PD »
Goca paskeni vujt icik e  >:D
Jo ,c'eshte ajo fjale  >:D

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #203 Me: Qershor 30, 2012, 01:56:01 MD »
Dashuria eshte e perhershme...
Historite e dashurise kane fillim e fund, ashtu si cdo gje ne natyre i nenshtrohen ketij cikli.
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #204 Me: Korrik 03, 2012, 10:36:55 MD »
Dark, zakonisht e keqja dominon mbi te bukuren. Kur ndahesh nga dikush, dicka nuk shkoi mire, kishte dicka negative, edhe kjo le shije me te hidhur se momentet e bukura
Ines mua me ndodhe e kunderta ,megjithse nuk shkoi mire ,pati probleme gjithmone kujtoje momentet e bukura ,ndoshta kjo me bene qe te vuaj me shume sepse kujtoje vetem pjesen me te bukur :)

Mendoj se ti sheqerke je nje nga ata te paket njerz qe dashuron me mish dhe shpirt ndaj te kujtohen vetem ato momentet e lumtura. Por sme pelqen ajo pjesa e fundit, je njeriu i fundit qe e meriton te vuaj, ndoshta duhet te mendosh me shum per veten dhe ndoshta esht koha per te krijuar kujtime te reja...
Mjaltë & Limon.


[biciklete]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #205 Me: Korrik 17, 2013, 07:12:52 MD »
urrejte edhe deshir per ta par ate njeri te vuj

Jashtë Linjë dorela ela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #206 Me: Janar 18, 2014, 08:55:41 MD »
kujtimet...frika per te dashuruar perseri...nje boshedhek shum i madh brenda vetes qe mendon qe nuk do te mbushet me por....:(

Jashtë Linjë Barby

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 46
 • Popullariteti: 2
 • No Nastradini? No Party!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #207 Me: Gusht 26, 2014, 01:02:35 PD »
kujtimet.

Jashtë Linjë ANXHELA ANXHI

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #208 Me: Gusht 22, 2017, 01:48:51 MD »
VETEM DHIMBJE.