Autori Tema: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...  (Lexuar 32401 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #75 Me: Shkurt 11, 2009, 02:53:36 MD »
He mo ju lart se e bete dashurine, si karamelet. Mbaron njera, fillon tjetra thone.......

Ku nje dashuri mbaron, te ngelet gjysma e vehtes!

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #76 Me: Shkurt 11, 2009, 06:54:20 MD »
Dashuria thone kalon me dashuri,,keshtu qe kerkon per nje tjeter ngrohtesi
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë prishila

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3020
 • Popullariteti: 12
 • nena me mesoi te dua,zoti te respektoj
  • nastradini
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #77 Me: Shkurt 11, 2009, 09:02:04 MD »
Nje zemer e lenduar.Bosh.
Dashuria eshte si lulja qe mbin ne gremine e keput ai qe ka guxim.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #78 Me: Shkurt 11, 2009, 09:49:24 MD »
Kujtime..

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #79 Me: Shkurt 11, 2009, 10:15:53 MD »
Ti kthehmi jetes normale te ecim perpara dhe te fillojm nje dashuri te re.........!!!!!!!!!!!!!
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #80 Me: Shkurt 11, 2009, 10:17:31 MD »
na mbetet ta mbajme me dore deri sa te gjejme dashurine  e ree
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #81 Me: Shkurt 11, 2009, 11:56:27 MD »
Vetem kujtime te bukura gjat kohes kur ke qen se bashku dhe gjithashtu kujtime te hidhura gjat kohes kur mbaron Dashurija
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #82 Me: Prill 24, 2009, 10:58:10 MD »
mbetet kujtimi i momenteve me te bukura....na mbetet gjysma e vetes [cryingorverysad]  [rolleyes1] [rolleyes1]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #83 Me: Prill 24, 2009, 10:59:08 MD »
lot....... [cryingorverysad] [cryingorverysad] [cryingorverysad]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #84 Me: Prill 24, 2009, 10:59:55 MD »
long groshe.....................

Jashtë Linjë i miri

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 283
 • Popullariteti: 5
 • nje per te gjithe e te gjithe per nje!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #85 Me: Prill 24, 2009, 11:01:36 MD »
rruga e hapur per nje tjeter! [rose]
nuk ka njerez te perkryer por vepra te perkryera!

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #86 Me: Prill 24, 2009, 11:04:42 MD »
.....na mbetet vetem i tull kaptines atij qe te boni me vujt  [whackbutt] [whackbutt]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #87 Me: Prill 24, 2009, 11:05:28 MD »
.....na mbetet vetem i tull kaptines atij qe te boni me vujt  [whackbutt] [whackbutt]
te lumte dora..................

Jashtë Linjë i miri

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 283
 • Popullariteti: 5
 • nje per te gjithe e te gjithe per nje!
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #88 Me: Prill 24, 2009, 11:06:49 MD »
jo me jo nuk tham me u fut mrena!
po qe per tu vra spo dashuroj fare une!
nuk ka njerez te perkryer por vepra te perkryera!

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
« Pergjigju #89 Me: Prill 24, 2009, 11:08:22 MD »
jo me jo nuk tham me u fut mrena!
po qe per tu vra spo dashuroj fare une!
se ke ne dor ti o shoku por zemra..............