Autori Tema: cfare mendimi keni per "jeten " pas vdekjes?  (Lexuar 681 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë spring-123

 • SPRING
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 2
 • Never mind ????
cfare mendimi keni per "jeten " pas vdekjes?
« Me: Nëntor 26, 2017, 12:00:18 PD »
A mendoni se ka nje bote te pertejme??
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????

Jashtë Linjë Darrellz

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
cfare mendimi keni per "jeten " pas vdekjes?
« Pergjigju #1 Me: Qershor 08, 2018, 10:13:49 PD »
I would like to know about this forum where you brought it from or invented it.