Autori Tema: Can you explain more or recommend a good resource?  (Lexuar 989 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Jeffersonz

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Can you explain more or recommend a good resource?
« Me: Qershor 25, 2018, 11:02:00 PD »
I would like to know about this forum for better development or dissemination of information for the benefit.

Jashtë Linjë Dearis

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Can you explain more or recommend a good resource?
« Pergjigju #1 Me: Shtator 08, 2018, 11:50:45 PD »
Qe po ti japesh pak me shume force vetes, ben vaki e e nis diten dhe ne mengjes heret    <dashni>

??????????????