Autori Tema: Can you explain more or recommend a good resource?  (Lexuar 1125 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Jeffersonz

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Can you explain more or recommend a good resource?
« Me: Qershor 25, 2018, 11:02:00 PD »
I would like to know about this forum for better development or dissemination of information for the benefit.

Jashtë Linjë Dearis

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Can you explain more or recommend a good resource?
« Pergjigju #1 Me: Shtator 08, 2018, 11:50:45 PD »
Qe po ti japesh pak me shume force vetes, ben vaki e e nis diten dhe ne mengjes heret    <dashni>

??????????????

Jashtë Linjë Gensanat

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Can you explain more or recommend a good resource?
« Pergjigju #2 Me: Prill 09, 2019, 06:36:45 PD »
I feel that you will definitely know this.