Autori Tema: c eshte per ju seksi?  (Lexuar 1640 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë lubjana

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
c eshte per ju seksi?
« Me: Qershor 09, 2017, 09:04:00 PD »
 <dashni> <dashni> <dashni> a ka gje me te mire se seksi? <dashni> <dashni> <dashni> <dashni> <dashni> <dashni> <dashni> <dashni> <dashni>

Jashtë Linjë Fincolour

 • Fincolour
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
c eshte per ju seksi?
« Pergjigju #1 Me: Tetor 03, 2017, 05:32:46 PD »
I do not think I can get in here, it's great.

Jashtë Linjë spring-123

 • SPRING
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 2
 • Never mind ????
c eshte per ju seksi?
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 26, 2017, 12:04:53 PD »
 nese e sheh ne kendveshtrimin e duhur ???? mund te jet shum gjera
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????