Autori Tema: C'fare nuk falet ne dashuri....  (Lexuar 13584 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
C'fare nuk falet ne dashuri....
« Pergjigju #45 Me: Nëntor 26, 2009, 03:54:00 MD »
O Bombambum jo kaq serioz ore, se une me Blerin themi keto edhe me shume. ;)

Nga  tani do te trajtoj si konzervatoreee   [rlmao] [rlmao]
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
C'fare nuk falet ne dashuri....
« Pergjigju #46 Me: Nëntor 26, 2009, 04:21:39 MD »
Dihet qe TRADHTIA....ka nga ata qe e falin.. [raisedeyebrow]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
C'fare nuk falet ne dashuri....
« Pergjigju #47 Me: Nëntor 26, 2009, 04:24:26 MD »
Mosvleresimi i asaj qe te vlerson :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
C'fare nuk falet ne dashuri....
« Pergjigju #48 Me: Korrik 08, 2012, 04:01:53 MD »
Pretendimi, te pretendosh qe e do, e adhuron, e rrespekton nderkohe se duron dot afer.

Jashtë Linjë Optimus_NY

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
C'fare nuk falet ne dashuri....
« Pergjigju #49 Me: Gusht 02, 2012, 11:26:02 MD »
Kur dashuron s'behen gabime...
Kur s'dashuron ka vend per flaje.

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
C'fare nuk falet ne dashuri....
« Pergjigju #50 Me: Korrik 16, 2013, 07:41:29 PD »
ndashuri ska me fal....tradhetia sfalet