Autori Tema: Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????  (Lexuar 28791 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #210 Me: Dhjetor 06, 2010, 05:52:45 MD »
Bea  ai qe e ben ate  ska pasur qellime serioze, thjesht mbaron punet personale dhe te ve shkelmin .. un them se po.. nqs dikush esht i dashuruar cmendurisht athere ben gjithcka vetem per te qen afer personit qe do
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #211 Me: Dhjetor 06, 2010, 11:41:47 MD »
Jo beni gabim ne rast se i besoni atij mashkulli qe ben gjithçka per nje femer
Tipa te till quhen servila  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #212 Me: Dhjetor 12, 2010, 12:42:11 MD »
Ndonjehere sjellja si lavire eshte e vetmja gje ku mund te mbeshtetet nje femer...  [rolleyes1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #213 Me: Dhjetor 12, 2010, 08:46:32 MD »
Asnje mashkull qe nuk e ka seriozisht nuk mund te beje gjithcka per nje femer sepse nese nuk e ka seriozisht sado te mundohet ai asnjehere nuk mund te arrije ti beje te gjitha.Sepse per ti bere te gjitha te ndihmon edhe ajo cka ndjen per ate femer qe ti realizosh te tera. :)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #214 Me: Dhjetor 13, 2010, 09:58:04 MD »
jam ndakorte me kete larte [bigok] [teethsmile] [kiss3]

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #215 Me: Dhjetor 15, 2010, 12:40:56 PD »
Ku jane kto meshkuj qe bejne gjithcka per nje femer  [huh1] do they exist or they'r like Santa :P
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #216 Me: Janar 12, 2011, 11:11:19 MD »
edhe pse besoj desha te thosha qe jane shume te rralle ata djem

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #217 Me: Janar 26, 2011, 02:19:27 MD »
Hapini syte ,,, mashlkulli ben gjithcka per nje femer deri ne momentin qe e ben te veten ose me sakte deri sa arrin prishjen hormonale me te ,,, pastaj vari jepet.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #218 Me: Janar 26, 2011, 03:21:57 MD »
Hapini syte ,,, mashlkulli ben gjithcka per nje femer deri ne momentin qe e ben te veten ose me sakte deri sa arrin prishjen hormonale me te ,,, pastaj vari jepet.
M'ke pelqy ktu BEA.  :) :)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #219 Me: Janar 26, 2011, 03:24:58 MD »
Po derisa thithin mjaltin pastaj zhduken  ;)
Un kam shku me shum femra, po asnjera s'ka pas mjalt me then te drejten   ;D ;D ;D

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #220 Me: Janar 26, 2011, 03:46:54 MD »
Una per vete psh. jam ne gjendje te beje  gjithcka ...do sakrifikoja te rrija madje edhe zbathur e zdeshur vetem e vetem qe ta kem prane mua !mmm [kiss3] dmth. [laugh1]

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Besoni tek meshkujt qe bejne gjithçka per nje femer>>?????
« Pergjigju #221 Me: Janar 27, 2011, 12:06:34 PD »
Asnje mashkull qe nuk e ka seriozisht nuk mund te beje gjithcka per nje femer sepse nese nuk e ka seriozisht sado te mundohet ai asnjehere nuk mund te arrije ti beje te gjitha.Sepse per ti bere te gjitha te ndihmon edhe ajo cka ndjen per ate femer qe ti realizosh te tera. :)
Pfffff po femres kur i mbarojne ndonjehere deshirat [laugh1]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!