Autori Tema: Besnikeria  (Lexuar 809 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Klejton

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 8
 • Popullariteti: 3
Besnikeria
« Me: Mars 10, 2011, 09:36:55 MD »
Kush jane  me besnik, meshkujt apo femrat?

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Besnikeria
« Pergjigju #1 Me: Mars 10, 2011, 09:39:30 MD »
Per mendimin tim  tema duhet mbyllur,   nuk i ndan njerzit dot vetem nga gjinia.
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Besnikeria
« Pergjigju #2 Me: Mars 10, 2011, 09:45:15 MD »
Ej o shoku po besoj se "ti" je pergjigjja apo jo!!!!  Don zhuanet ne pergjithsi nuk jane besnik  :D

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!