Autori Tema: Ah Sikur ....??  (Lexuar 1003 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

  • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 42973
  • Popullariteti: 786
  • I'ts me Donche....!!!!
Ah Sikur ....??
« Me: Dhjetor 21, 2008, 12:29:05 MD »
?
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 10, 2009, 01:34:49 PD nga Donchja »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë sajmiri

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 26
  • Popullariteti: 0
Ah Sikur ....??
« Pergjigju #1 Me: Mars 01, 2011, 07:06:29 MD »
tamam...
Dimplomacia esht arti qe i lejon te tjeret te veprojn ashtu si un dua.