Autori Tema: a mund te kthehet nje dashuri ne shoqeri  (Lexuar 864 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dorela ela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
a mund te kthehet nje dashuri ne shoqeri
« Me: Janar 18, 2014, 08:11:12 MD »
hi  all

Jashtë Linjë Cristina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
a mund te kthehet nje dashuri ne shoqeri
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 05, 2018, 10:17:14 PD »
Can you recommend me?

Jashtë Linjë Laciani

 • Moderator
 • i/e sapoardhur
 • **
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
 • Moderator
a mund te kthehet nje dashuri ne shoqeri
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 06, 2018, 09:40:28 MD »
Po
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 06, 2018, 09:43:52 MD nga Laciani »

Jashtë Linjë Bastronut

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
a mund te kthehet nje dashuri ne shoqeri
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 08, 2018, 10:47:59 PD »
Unë nuk dua të shpenzoj para vetëm për dashurinë.