Autori Tema: A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!  (Lexuar 52046 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #75 Me: Qershor 09, 2008, 01:47:49 PD »
hahaha beratas ,une skam eksperience nga virtuali ;D por mendoj perderisa disa kane krijuar lidhje, egziston,plus shumica jane ne pune e internet ;D ska cudi :P
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #76 Me: Qershor 09, 2008, 01:48:03 PD »
keni pare qe njeriu ndonjeher shprehet me lirshem e me qarte me germa se sa me fjale?
haahahaha ja une psh me mire e kam ti dergoj nje femre sms se sa te flas ne tel se kam turp :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #77 Me: Qershor 09, 2008, 01:49:31 PD »
me duken shume koti ato njerez qe s'kan kurajon per te njoftur njeriun e jetes  ne realitet. virtualiteti eshte thjesht pun qejfi kalim kohe llafe muhabete .

Tu pergjigj Crystal.

Dua te them qe sa vjen e kan me pak kohe ne dispozicion njerzit... Nese e ve re si po ecen bota.. S'kan me kohe tani tu bejne ngacmim vajzave... ato gjera beheshin ne shqiperi ku njerzit o spunojne ose punojne pak.. Tani gjithe dita te iken ne pune, keshtuqe gjithmon e me shume te gjitha njohjet po behen  me ane te Instant Messenger ( Chat, msn, forum, social network) .

Eshte dicka qe studjuar nga profesioniste, dihet qe keshtu do te shkoje bota. ;)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #78 Me: Qershor 09, 2008, 01:50:30 PD »
une sado e zen jam o cryyss e gjej kohen per te shetitur , per te dalur me shoqerin te pakten 2 3 her ne jav.. pse s'po e gjej dhe te dashurin ? aman teori koti
nejse mendje mendje jan njerzit  ose e kan me te lehte te bien ne dashuri mbas 1 ekrani.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #79 Me: Qershor 09, 2008, 01:53:23 PD »
koha mendoj qe eshte nje nga arsyejet me kryhesore po kap shembull veten tim une psh dal ne 7:30 ne pune e lej nga ora 2 te mbasdites iki ne shpi bej nje dush ha pak buke fleje deri ne 4 dhe persiri me pas ne pune deri nga ora 1/2/3 te nates e ku ta gjeje kohen une per te gacmuare vajzat? ky ishte shembull...por si une ka shum e shum tetjere qe si kane mundesi per te gacuare vajzat kush me pune kush me gjera tetjera keshtu qe edhe nastradini ta tha cdo gje vjen e zhvillohet e perkufizohet gjithashtu
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #80 Me: Qershor 09, 2008, 01:57:29 PD »
haahahaha ja une psh me mire e kam ti dergoj nje femre sms se sa te flas ne tel se kam turp :P
[/quote]

po po  kto jan gjera qe edhe haen po ato me ren ne dashuri me 1 person qe se njef s'ja di jeten , me duket pak si me rrezik. nuk e di me ke ke te besh si njeri.

security- ooo lal po me perpara si i behej hallit qe njifeshin njerzia? opo mos ja fusni kot, thoni qe ju pelqen komoditeti se jena ber gjenerata me komode dhe   e kufizuar .

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #81 Me: Qershor 09, 2008, 02:01:31 PD »
haahahaha ja une psh me mire e kam ti dergoj nje femre sms se sa te flas ne tel se kam turp :P

po po  kto jan gjera qe edhe haen po ato me ren ne dashuri me 1 person qe se njef s'ja di jeten , me duket pak si me rrezik. nuk e di me ke ke te besh si njeri.

security- ooo lal po me perpara si i behej hallit qe njifeshin njerzia? opo mos ja fusni kot, thoni qe ju pelqen komoditeti se jena ber gjenerata me komode dhe   e kufizuar .
[/quote]

o blerinda shiko ketu mund ta njohesh nje person me mire pasi ke mundesi ta njohesh njer duke folur me an te msn ose telefonit dhe pastaj ta takosh ne realitet ndersa ne realitet mund te takosh nje person ne nje kafe ( e zem si shembull) dhe te pelqen ca ndryshimi ka nga nje djale qe te pelqen dhe e njeh ne chat ose forum? kafen njelloj do e pish vec se ate ne chat ke pak me shume kohe qe e njeh .


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #82 Me: Qershor 09, 2008, 02:04:48 PD »
blerinda problemi qendron qe ti ske kapur thelbin e postimeve apo atyre qe beshtesin mendimin qe ndodh dashuria ne chat.po ti si mendon se po flasim ne tedy ketu tani forum apo msn e po tallemi une te dua ty e ti me do mua etje etje edhe do shkojm direkt ne celibrim ne?...jo jo seshte ky qellimi pelqehet nje person njeher ne dialoget qe ben me te eshte rruge e gjate fillon dialogimi me kufie me web shkemben nr telefonash gjate kohes kur sjane online msn vazhdon me tel sms e tje e tje me pas kerkohet takimi pine nje kafe e njeh ate person me mir me nga afer vazhdon diagolimin me ate person normalisht sic ishte e fillim viojne takimet me pas i dyti i treti i katri dhe keshtu qe mund te lind nje dashuri dhe se e propozon vajze per lidhje/ose vajza cunin...keshtu qe ti mendon me duket qe pa e takuare pa e pare nga afer pa dialoguare nga afer te biesh ne dashuri direkt jo jo seshte kjo qellimi temes..A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!  kuptoje cik me mire kete :)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #83 Me: Qershor 09, 2008, 02:07:48 PD »
po si s'ka? ;D
prsh ne realitet e shef e studjon te pelqen pranon s'te pelqen ja thy turive goten ;D e zejm

kurse ne virtualitet je e predispozuar te mos e njohesh me ke ke nderin te flasesh me shkronja mbas 1 ekrani .  mund te jet e kunderta tipit qe pelqen 1 pers ne realitet por qe me ane te fjaleve mendohet se eshte  yll me bisht . Zhgenjimi gje e madhe beratso nuk luhet me zjarrin , eshte llotari kjo lloj njohje qe thoni ju ;)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #84 Me: Qershor 09, 2008, 02:10:04 PD »
blerinda problemi qendron qe ti ske kapur thelbin e postimeve apo atyre qe beshtesin mendimin qe ndodh dashuria ne chat.po ti si mendon se po flasim ne tedy ketu tani forum apo msn e po tallemi une te dua ty e ti me do mua etje etje edhe do shkojm direkt ne celibrim ne?...jo jo seshte ky qellimi pelqehet nje person njeher ne dialoget qe ben me te eshte rruge e gjate fillon dialogimi me kufie me web shkemben nr telefonash gjate kohes kur sjane online msn vazhdon me tel sms e tje e tje me pas kerkohet takimi pine nje kafe e njeh ate person me mir me nga afer vazhdon diagolimin me ate person normalisht sic ishte e fillim viojne takimet me pas i dyti i treti i katri dhe keshtu qe mund te lind nje dashuri dhe se e propozon vajze per lidhje/ose vajza cunin...keshtu qe ti mendon me duket qe pa e takuare pa e pare nga afer pa dialoguare nga afer te biesh ne dashuri direkt jo jo seshte kjo qellimi temes..A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!  kuptoje cik me mire kete :)
as nuk e lexova deri ne fund

por paske eksperienc lale ;) brv . vazhdo  deri ne 40 vjec se mbase e gjen ;D suksese

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #85 Me: Qershor 09, 2008, 02:10:10 PD »
po si s'ka? ;D
prsh ne realitet e shef e studjon te pelqen pranon s'te pelqen ja thy turive goten ;D e zejm

kurse ne virtualitet je e predispozuar te mos e njohesh me ke ke nderin te flasesh me shkronja mbas 1 ekrani .  mund te jet e kunderta tipit qe pelqen 1 pers ne realitet por qe me ane te fjaleve mendohet se eshte  yll me bisht . Zhgenjimi gje e madhe beratso nuk luhet me zjarrin , eshte llotari kjo lloj njohje qe thoni ju ;)
ehuuuuuuuuuuuuu akoma se ke kap ti lal jo o njeri spo thot kush te bie ne dashuri pa e pare ate person takuare njeher dy tre kater pes pi nje kafe ha nje dreke e merr ne xhiro shkon kinema sheh nje film ehuu lal je mbrapa akoma :(
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #86 Me: Qershor 09, 2008, 02:11:15 PD »
po si s'ka? ;D
prsh ne realitet e shef e studjon te pelqen pranon s'te pelqen ja thy turive goten ;D e zejm

kurse ne virtualitet je e predispozuar te mos e njohesh me ke ke nderin te flasesh me shkronja mbas 1 ekrani .  mund te jet e kunderta tipit qe pelqen 1 pers ne realitet por qe me ane te fjaleve mendohet se eshte  yll me bisht . Zhgenjimi gje e madhe beratso nuk luhet me zjarrin , eshte llotari kjo lloj njohje qe thoni ju ;)

prap spo me kupton ti e zem pershembull qe nese do pish kafe  me nje djale qe e njeh nga msn dhe te pelqen apo me nje djale  qe te pelqen dhe ai por nuk e njeh ?

dhe pastaj dashuria vazhdon me von se une spo them te biesh direkt ne dashuri

dhe ca ndryshimi ka aty sipas teje mes atyre dyve?


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #87 Me: Qershor 09, 2008, 02:11:25 PD »
blerinda problemi qendron qe ti ske kapur thelbin e postimeve apo atyre qe beshtesin mendimin qe ndodh dashuria ne chat.po ti si mendon se po flasim ne tedy ketu tani forum apo msn e po tallemi une te dua ty e ti me do mua etje etje edhe do shkojm direkt ne celibrim ne?...jo jo seshte ky qellimi pelqehet nje person njeher ne dialoget qe ben me te eshte rruge e gjate fillon dialogimi me kufie me web shkemben nr telefonash gjate kohes kur sjane online msn vazhdon me tel sms e tje e tje me pas kerkohet takimi pine nje kafe e njeh ate person me mir me nga afer vazhdon diagolimin me ate person normalisht sic ishte e fillim viojne takimet me pas i dyti i treti i katri dhe keshtu qe mund te lind nje dashuri dhe se e propozon vajze per lidhje/ose vajza cunin...keshtu qe ti mendon me duket qe pa e takuare pa e pare nga afer pa dialoguare nga afer te biesh ne dashuri direkt jo jo seshte kjo qellimi temes..A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!  kuptoje cik me mire kete :)
as nuk e lexova deri ne fund

por paske eksperienc lale ;) brv . vazhdo  deri ne 40 vjec se mbase e gjen ;D suksese
sa kot kjo o njeri une e kom njeriun e zemres time por ketu japim thjeshte mendimet ;)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #88 Me: Qershor 09, 2008, 02:12:09 PD »
po si s'ka? ;D
prsh ne realitet e shef e studjon te pelqen pranon s'te pelqen ja thy turive goten ;D e zejm

kurse ne virtualitet je e predispozuar te mos e njohesh me ke ke nderin te flasesh me shkronja mbas 1 ekrani .  mund te jet e kunderta tipit qe pelqen 1 pers ne realitet por qe me ane te fjaleve mendohet se eshte  yll me bisht . Zhgenjimi gje e madhe beratso nuk luhet me zjarrin , eshte llotari kjo lloj njohje qe thoni ju ;)

hahahah blerina, ske faj,  ;Dnjera qe njoh ishte zhgenjyer shume,ne kamer i dukej i mire,kur e takoi ne realitet ishte shokuar :o
e mire eshte te mos krijosh apo ndertosh sh seriozitet  derisa nese keni ndermend ta takoni live e ti lini kohe te njiheni tamam
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
A Mendoni Se Ekzistoni Dashuria Ne Internet?!
« Pergjigju #89 Me: Qershor 09, 2008, 02:14:30 PD »
beratsi ai qe ka hap temen thote a ekziston dashuria ne net? une mbas ksajt flas. megjithate ku di une shof qe vetem une dal ajo e paditura , sepse vertet s'kam patur rastin te njoh dhe te me pelqej dikush nga interneti. thjesht kam hyr dhe do hyj per pun qejfi , jo per tu njohur me persona  interneti.