Autori Tema: A ja kini falur zemre ndonje personi?  (Lexuar 37889 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Me: Tetor 16, 2008, 02:59:46 MD »
sigurisht qe po...
« Redaktimi i Fundit: Tetor 16, 2008, 03:22:43 MD nga edlira »
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #1 Me: Tetor 16, 2008, 03:20:05 MD »
po....
« Redaktimi i Fundit: Tetor 16, 2008, 03:23:01 MD nga edlira »

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
a ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #2 Me: Tetor 16, 2008, 03:23:20 MD »
Po ti kisha 2 sdo ngurroja... por meqe kam 1 .. Sdo ja fali askujt

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #3 Me: Tetor 17, 2008, 01:30:21 MD »
joJashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #4 Me: Tetor 17, 2008, 01:46:29 MD »
normal qe po

Jashtë Linjë erka

 • karamelja e durresi
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1451
 • Popullariteti: -1
 • Mos i jep dite jetes tende.jepi jete ditve te tua!
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #5 Me: Tetor 17, 2008, 07:32:56 MD »
VETEM NJERIT
Sikur gjithe djajt e botes te kishin fytyren tende,ferri do te ishte parajse!

Jashtë Linjë Diaboliques

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 154
 • Popullariteti: 0
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #6 Me: Tetor 17, 2008, 07:35:38 MD »
KURRE S DO TA FALJA
E KAM SHTREJTE ZEMREN SHUME SHTREJTE
C FARE ESHTE KY LLAF  :o FALJA  ::) ;D

Jashtë Linjë salaria99

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 269
 • Popullariteti: 0
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #7 Me: Tetor 17, 2008, 08:37:46 MD »
NJERES PO gjysmen  ;)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #8 Me: Tetor 17, 2008, 08:46:08 MD »
Po dhe ishte gabimi me i madh i jetes time

Jashtë Linjë erka

 • karamelja e durresi
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1451
 • Popullariteti: -1
 • Mos i jep dite jetes tende.jepi jete ditve te tua!
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #9 Me: Tetor 17, 2008, 08:48:51 MD »
Po dhe ishte gabimi me i madh i jetes time


ouuuuuuuuuuuuuuu cuni
Sikur gjithe djajt e botes te kishin fytyren tende,ferri do te ishte parajse!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #10 Me: Tetor 17, 2008, 08:49:55 MD »
Po dhe ishte gabimi me i madh i jetes time


ouuuuuuuuuuuuuuu cuni
:'( :'( :'( leje tashti mos na hapni plage te vjetra  :'(  :'( :'(

Jashtë Linjë erka

 • karamelja e durresi
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1451
 • Popullariteti: -1
 • Mos i jep dite jetes tende.jepi jete ditve te tua!
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #11 Me: Tetor 17, 2008, 08:55:55 MD »
Po dhe ishte gabimi me i madh i jetes time


ouuuuuuuuuuuuuuu cuni
:'( :'( :'( leje tashti mos na hapni plage te vjetra  :'(  :'( :'(

aman mos me qaj se po qave ti do qaj dhe une pastaj
Sikur gjithe djajt e botes te kishin fytyren tende,ferri do te ishte parajse!

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #12 Me: Tetor 17, 2008, 08:56:30 MD »
ca qeka ky muhabet me e fal mer... ku jemi ktu te fshati SOS ??   >:( ;D ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #13 Me: Tetor 17, 2008, 10:25:43 MD »
pse kush jam une nen tereza ta fal euuuJashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #14 Me: Tetor 17, 2008, 10:29:38 MD »
;D ho pra, ktu ka ardh koha me dal bregut tdetit tu thirr:

"patatina, cibuka, letra bixhozi, kamerdare, zemra kush do me ble?"

faraway, so close!