Autori Tema: A ja kini falur zemre ndonje personi?  (Lexuar 40593 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #30 Me: Mars 22, 2009, 01:32:18 MD »
njet si kjo vajza (qe e dua)para meje

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #31 Me: Mars 22, 2009, 05:16:04 MD »
jo jo as qe bohet fjale
nuk falet zemra kaq kollaj. [angel3]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #32 Me: Mars 22, 2009, 07:06:13 MD »
Jooooooooooooooo,,,,dua te jetoj e te shijoj jeten akoma [teethsmile]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #33 Me: Mars 22, 2009, 07:08:04 MD »
Jooooooooooooooo,,,,dua te jetoj e te shijoj jeten akoma [teethsmile]
gjithashtu me binjaken time...... [hello55] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #34 Me: Mars 22, 2009, 07:11:14 MD »
Jooooooooooooooo,,,,dua te jetoj e te shijoj jeten akoma [teethsmile]
gjithashtu me binjaken time...... [hello55] [kisss2] [kisss2]
motlaaaaaaaaaaaaaaaa [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #35 Me: Mars 22, 2009, 07:13:13 MD »
xemla motlessssssssssssssss vet....................... [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #36 Me: Mars 22, 2009, 11:14:17 MD »
Po ja kam dhene qe kur jam takuar me te diten e mart jam kam dorezuar i kam thene merre se eshte e jotja por ruaje se eshte e paster si loti mos luaj me te se te vret zoti.......keshtu i kam thene...dhe aje me ka thene qe do kem kujdes nuk do luaj me te....
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #37 Me: Mars 25, 2009, 08:53:42 PD »
ahahhahahahhaahahha [grin1] [grin1] [grin1] çunat shifi sa te poshter  e me i falet zemra  ketyre loooooooool  gjithsesi  une kam fal [smiley1]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë sam81

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 123
 • Popullariteti: 0
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #38 Me: Mars 31, 2009, 07:31:41 MD »
I kame falur zemren, i kame falur ndienjat,kemi lidhur cdogje .
Keshtu qe edhe nje zemer tjeter te kisha asaj do tja dhuroja qe te mos ma rrembente ndonje tjeter. [praying]

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #39 Me: Mars 31, 2009, 07:45:25 MD »
1 here po........jam bere pishmen sa te duash, e vetmja gje pozitive eshte se msova...

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #40 Me: Mars 31, 2009, 07:48:07 MD »
1 here po........jam bere pishmen sa te duash, e vetmja gje pozitive eshte se msova...

je bere pishman eeeeeeeee [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #41 Me: Mars 31, 2009, 07:51:25 MD »
po jo moj sycka fyrdit, per ty sjam bere, se une ty ste kam falur vetem zemren une ty te kam flaur te gjith FYRDIN [clap3]..

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #42 Me: Mars 31, 2009, 07:52:53 MD »
po jo moj sycka fyrdit, per ty sjam bere, se une ty ste kam falur vetem zemren une ty te kam flaur te gjith FYRDIN [clap3]..

 [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance] [happydance]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #43 Me: Mars 31, 2009, 08:05:54 MD »
ja kam falur dikujt qe ma ka marr me vete ne erresiren e perjetshme
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
A ja kini falur zemre ndonje personi?
« Pergjigju #44 Me: Mars 31, 2009, 08:07:02 MD »
ncuq se e du per vete-----
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...